ManujuSeElis ManujuSeElis komentáře u knih

Velké vymírání Velké vymírání Dan Abnett

Příjemné překvapení, že o seriál na kterém jsem strávila své dětství je i kniha.
Úžasná dávka nostalgie, vrácení do doby, kdy byl Cutter. Doporučuji

14.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

I přesto, že jsem knihu četla až teď a na film se prokoukala celé své dětství mě kniha velmi mile překvapila

16.01.2017 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Z této knihy mám smíšené pocity. Kvůli přebytku postav jsem se v příběhu snadno ztratila. Občas jsem se u knihy nudila tolik, že jsem ji chtěla odložit. Občas mi přišla čtivá občas ne. Hodnotím ji jako průměr. 3 hvězdičky

14.04.2017 5 z 5

Jsem za tuto knihu ráda je to sice doslova původní scénář, ale já díky této knize chápu lépe některé scény z filmu

10.03.2017 5 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Perfektní kniha, od které jsem se mnohdy nemohla odtrhnout, ale nějak mě zmátl konec, který se mi zdál lehce nedokončený a příliš časté zvraty mi moc motaly hlavu.

04.02.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Sérii Sirotčinec slečny Peregrinové mám sice moc ráda, ale nemám ráda romantické knihy a v této byli chvíle mezi Jacobem a Emmou snad častěji než v jedničce. Já se spíše modlila, aby se Jacob vrátil zpět za rodičema a bylo to ve třetím díle zajímavější, ale ne Jacob musel zůstat s Emmou.
Byli tu části, které mě bavili více a části, které mě bavili méně, ale byli části při, kterých jsem knihu odložila na pár měsíců, takže jsem ráda, že už jsem knihu dočetla a ještě mi zbývá jeden díla a konec.

22.01.2017 3 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Kniha, na kterou jsem náhodou narazila v levných knihách, když jsme byli s táborem, na výletě mě velmi mile překvapila. Na její cenu se mile moc líbí originalita, která spočívá v tom, že se koukáme na cestování časem, ale tentokrát z pohledu někoho jiného. Doporučuji

19.01.2017 4 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Jeff Kinney (p)

Příjemný čtenářský oddich od bichlí a malých písmenek. Líbí se mi jak se v knize neustále přetahujeme, jestli byli lepší staré časy nebo nové

16.01.2017 5 z 5

Válka proti superkrávám Válka proti superkrávám A. Audhild Solberg

Dlouho jsem nenašla knihu, která je krátká, ale potěší. Hlavní postavu jsem si okamžitě zamilovala a dokázala se do ní vžít, protože já jsem v této situaci, kdy jsem musela bojovat proti holkám, které mě šikanovali, také byla. Její kamarád Nils, je neuvěřitelně skvělí kamarád :)

14.01.2017 5 z 5

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

Užasná kniha a neoblíbenější série, ale knižní klub sakra nesnáším za to, že kvůli málo prodejí překlad knih utnuli a z pěti nebo šesti knih přeložily jenom dvě

03.11.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

První díl se mi zdál trochu lepší, ale tato série je pro mě jednou z nejoblíbenějších.

11.03.2017 5 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Tato série mě baví a nikdy bavit nepřestane. Jelikož jsem obrovská fanynka jak série filmové, tak i série knižní, byla jsem opravdu ráda, že jsem se mohla kouknout na to jak to všechno začalo, protože v předešlých tří dílech jsme se nedočkali téměř žádné odpovědi a v tomto díle ano. Zároveň je, ale konec zase neukončený a láká na další díl. Ten si mile ráda přečtu a velmi se na něj těším.

14.02.2017 5 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Mediátoři, duchové, parapsychologie je moje téma. Tato kniha mě naučila, že je více typů exorcismu a nevím proč, ale slovo brazilský exorcismus mě z nějakého divného důvodu moc rozesmál.

15.01.2017 5 z 5

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

Tento díl deníku mimoňky se mi zdál nejhorší z celé série, prostě mi to nesedělo a přišlo mi to jako blbost.

14.11.2016 4 z 5