manau manau komentáře u knih

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Úžasná knížka, moc se mi líbila jenom mě nemile překvapil konec, kde sem čekala, že Phoenix a Darina zůstanou nějak spolu... A že jsme se nedozvěděli, jak Darina žila v budoucnosti. Mně osobně by se velmi líbilo, kdyby autorka dala na konec ješte jednu kapitolu 10 nebo 20 let později a dozvěděli bychom se, co se s Darinou stalo jestli si našla nového přítele nebo jestli zůstala sama nebo něco jiného... Ale krom tohohle se mi knížka velice libila a jsem moc ráda, že sem si ji přečetla =D

22.11.2012 4 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Miluju tuhle knížku, četla jsem jí jedním dechem. Stejně jako Renka142 uznávám, že tenhle díl se mi líbil asi z celé trilogie nejvíce, ale co se týče toho filmu... Viděla jsem ho ještě předtím než jsem si přečetla knihu a moc se mi líbil, ale jakmile jsem začala číst, tak jsem se nesčetněkrát musela zarazit, protože třičtvrtě knihy bylo ve filmu vynecháno, dokonce mi přišlom, že film neobsahoval ani některé důležité části... Ale knížka byla moc hezká :)

22.01.2014 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

První díl se mi asi líbil o něco víc, ale uznávám, že to je asi tim, že se mi líbilo to jak byli v aréně a v první části knihy mi to přišlo tak nějak nezajímavé... Nemohla jsem se odhodlat se přes to překousat... Když jsem to ale zvládla byla jsem velmi nadšená, jediné co mě na knížce štve, je jak se Katniss pořád nemůže rozhodnout... Hurikána ráda nemám a víc fandím Peetovi, takže mám ráda ty části kde jsou jenom spolu a nikdo je neruší... ale jinak moc hezká knížka :)

22.01.2014 4 z 5

Srpen Srpen Gabrielle Lord

Zajímavé pokračování serie. Tenhle díl se mi líbil asi zatím nejvíce. Knihu jsem přečetla ani ne za dvě hodiny a moc se těším na další díl. Zajímalo by mě jestli Cal najde svoji malou sestřičku i když asi určitě jo... =D

06.01.2013 5 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

AHOJKY VŠICHNI. Musim rict ze tohle je vazne nadherna serie knih. Jedine co me teda prekvapuju je to ze ja mam knizku stahnutou ale vzdysem ji mela celou a ted tady ctu ze nakonec Drak zemrel a ze videli smrt Zoeiny matky atd. ale meknizka konci tim ze teprve jedou autobusem na levandulovou farmu k Zoeine babicce a konci to tim jak si Zoe mysli :

"Pravdou je, že jsem potřebovala svou mámu a dala bych cokoliv, jen abych ji měla u sebe zase živou."

Mohli byste mi prosim nekdo rici kolik stranek nebo jak dlouhe to jeste je do konce knihy???
Moc vam děkuji

28.12.2012 5 z 5

Konyvran 1: Čarodějův zloděj Konyvran 1: Čarodějův zloděj Sarah Prineas

Velmi zajímavá knížka. Nezařadila bych ji mezi ty nejlepší, které jsem již četla, ale stejně je hezká. =D

26.12.2012 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

WOW... musim rict ze tuhle knizku sem si nahodou vybrala kdyz sem byla v knihovne a rikam vam ze je to uplne uzasna kniha. Vubec jsem se od ni nedokazala odtrhnout a hned jak sem ji docetla tak sem letela pro dalsi dil... No musim teda rict ze tohle je jedna z nejepsich knih ktere sem kdy cetla =D

17.11.2012 5 z 5

Líbat anděly je nebezpečné Líbat anděly je nebezpečné Thomas Brezina

Mně se tato kniha docela líbila. Je to zajímavý námět ale myslim, že by bylo hezčí kdyby se nepsalo o Vicky, ale kdyby to sama o sobe jakoby vypravela... no myslim, že vite jak to myslim =D

16.08.2012 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Podle mě už Stephen King napsal o hodně lepší knížky, pořád nám ve škole hučí do hlavy, jak je to úžasný spisovatel, ale abych pravdu řekla, tahle knížka mi nějak úžasná nepřišla... Samozřejmě byli tam pasáže, od kterých jsem se nemohla odtrhnout, ale v určitých částech knihy sem se musela hodně přemlouvat abych to dočetla... Ale jsem ráda, že tuhle knížku nezlikvidoval jak měl v plánu, a že ho Tabitha přemluvila ať ji nechá vydat :)

22.01.2014 3 z 5

Konyvran 2: Stíny Konyvran 2: Stíny Sarah Prineas

kniha se mi docela líbila ale první díl mi přišel asi trochu zajímavější... nicméně knizka se mi hezky cetla a doufám že vám se bude líbit taky... =)

30.03.2013 4 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

MOc jsem se na tento díl těšila a precetla jsem ho bez vetsich obtizi, ale musim rici, ze sem cekala vic... Nijak zvlast jsem se do knizky nezacetla, ale libila se mi. =)

16.01.2013 4 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Nádherná knížka. Souhlasím s Majulinek že tento dil byl mozna trochu poutavější. Líbilo se mi, že na rozdíl od nekterých jiných knížek se moc nedalo predvidat co přijde. Například ten konec... to jsem vůbec nečekala... =D takže musím říct že velmi hezka a puotava knižka.

01.01.2013 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Velmi hezka kniha, zajimavy napad a hezky napsane. moc se mi libila

30.12.2012 5 z 5

Únor Únor Gabrielle Lord

Knížka se mi docela líbila i když nijak zvlášť mě neupoutala že bych u ni musela sedět pořád. Ale jinak moc hezký nápad... :D

19.11.2012 4 z 5

Andělé pláčou jedině potají Andělé pláčou jedině potají Thomas Brezina

třetí díl se mi moc líbil a strašně se těšim na tento, ale nemužu ho nikde najít ke stáhnutí a kupovat si ji taky nechci :(, protože na dalšíknižkyuž nemam misto... =D Kdyby jste někdo věděli kde tento díl mohu stáhnou tak mi prosím napište. :)

16.08.2012

Andělé milují prostě jinak Andělé milují prostě jinak Thomas Brezina

Tento díl se my líbil o hodně víc než 1 a 2. Možná proto, že jsem od začatku chtěla a trochu doufala, že Bryan/Bílý není zas tak zlí jak Vicky říkal Azrael. Jestli bude ten další díl tak dobrý jako teno tak se na něj moc těším. XD

16.08.2012 5 z 5