Makoves Makoves komentáře u knih

Hodiny Hodiny Michael Cunningham

Příběh mě vůbec nezaujal, ale musím kladně ohodnotit styl psaní.

02.09.2017 2 z 5

Holoubek Holoubek Jindřich Šimon Baar

Příjemně čisté čtení.

24.07.2017 5 z 5

Reportáž psaná na oprátce Reportáž psaná na oprátce Julius Fučík

Fučík byl dobrý spisovatel, ale nejsem si jist, jestli při obhajobě komunismu věděl, že ti rudí šmejdi budou pokračovat v týrání vězňů stejně jako to dělali nacisti jemu.

22.07.2016 4 z 5

Pekelná třída Pekelná třída Vojtěch Steklač

Skvělé vyprávění. Steklač je můj oblíbenec.

26.05.2016 5 z 5

Normální obraz srdce Normální obraz srdce František Kožík

Skvost jako "Největší z pierotů či "Miláček národa" to sice není, ale musím uznat že i toto se panu Kožíkovi velmi povedlo, proto mu náleží všechny hvězdičky.

22.04.2016 5 z 5

Sekáč Sekáč Terry Pratchett

Dobrá kniha. Humoru je v ní tak akorát.

10.03.2016 5 z 5

Miláček národa Miláček národa František Kožík

Vynikající životopis vynikajícího muže.

25.09.2015 5 z 5

Nákaza Nákaza Robin Cook

Perfektní kniha. Skvělá od začátku do konce.

10.06.2015 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Prvních sto stránek mě trošku nudilo, až jsme si říkal, že tohle není King, ale pak to Stephen opět slušně rozjel, nicméně jedna hvězdička jde dolů.

12.12.2014 4 z 5

Pozdrav Pámbu, pane Randák Pozdrav Pámbu, pane Randák František Rachlík

Vynikající knížečka, skvěle jsem se bavil.

19.07.2014 5 z 5

Přetížení Přetížení Arthur Hailey

Celkem dobré, místy zbytečně zdlouhavé.

23.05.2014 4 z 5

Válka s mloky: Na motivy románu Karla Čapka Válka s mloky: Na motivy románu Karla Čapka Jan Štěpánek

Výtečný komix. Skvělý příběh zpracovaný do formy přijatelné i mladším čtenářům. Já ho četl ve čtrnácti letech.

15.10.2013 5 z 5

Moudří blázni Moudří blázni Emanuel Frynta

Knihu vlastní můj bratr, protože jsem mu ji koupil k dvacátým narozeninám. Teď toho lituji, ne snad,že by si ji nezasloužil, ale proto že já sám ji chi a nemohu ji sehnat.

20.03.2013 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Poslední díl o Harrym je prvním dílem, který jsem si přečetl. Musím říct, že mě to fakt zaujalo. Tu tlustou knihu jsem přelouskal za tři dny. Výborné, takže se pustím i do ostatních dílů. Filmy už jsem sice viděl, ale kniha je kniha.

27.11.2010 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Viewegh je úspěšný spisovatel, umí své knihy prodat. Lidem se to líbí i když nechápu proč.

30.11.-0001

Obyčejný muž Obyčejný muž Paul Rusesabagina

Jednoduše: Je to něco neuvěřitelného.

24.01.2020 5 z 5

Šance jako hrom Šance jako hrom Miloslav Švandrlík

Klasický Švandrlík a to je dobře.

02.01.2020 4 z 5

Lovci snů Lovci snů Lukáš Hrdlička

Propracované, dobře napsané, promyšlené, občas i vtipné. Autor se brzo stane uznávaným spisovatelem, pokud se tak již nestalo.

18.10.2017 5 z 5

Stážista Stážista Robin Cook

Hodně zajímavé téma. Trochu jiný styl než jsem od Cooka zvyklý, ale to vůbec nevadí.

11.10.2017 5 z 5

Rambo II (Rozkaz) Rambo II (Rozkaz) David Morrell

Četl jsem před lety, když jsem byl ještě mládě sotva osmnáctileté a musím říct, že jsem příběh zhltnul jako nejvybranější lahůdku. Pěkně se to četlo.

06.09.2017 5 z 5