Normální obraz srdce

Normální obraz srdce

Příběh studentky práv a sportovkyně Jindřišky Stašové, která si po autonehodě uvědomí, že téměř nezná svého otce. Od maminky, která se snažika celá léta na svého manžela zapomenout, se nedozví skoro nic. Tak pátrá, ptá se a vzpomíná na dobu, kdy vše viděla dětskýma očima.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31854/normalni-obraz-srdce-31854.jpg 421
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Československý spisovatel

bábuška

Opět jsem sáhla po knize staršího vydání. Autor František Kožík nikdy nemůže zklamat. V tomto příběhu hledá mladá studentka stopy svého otce, kterého od svých čtyř let neviděla. Kniha poměrně útlá, ale dějově bohatý příběh a k tomu nádherná čeština, to vše potvrzuje mou oblibu tohoto autora.

pola
09.11.2017

Mě ani tentokrát Kožík nezklamal, krásné čtení.

Makoves
22.04.2016

Skvost jako "Největší z pierotů či "Miláček národa" to sice není, ale musím uznat že i toto se panu Kožíkovi velmi povedlo, proto mu náleží všechny hvězdičky.

panjan
20.12.2014

Kožík zde ukazuje, že není jen autorem historicko - životopisných knih, kde jsou dány hranice a příběh už je vymyšlen životem, stačí jej " jen" napsat. Zde si příběh stvořil, hluboký, dramatický, čtivý a ukázal, že je výjimečným umělcem a spisovatelem.

maryzka
08.10.2012

Těžce napsaný román i když se asi autor snažil vypsat svoje zkušenosti z války a poválečného života byt to zavtělil asi 30 let po válce.

dark.ma93
02.09.2012

Občas se to četlo těžko, ale děj byl pěkný. Zajímavý příběh ze života.