Majulinek Majulinek komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Kniha se velmi dobře četla, zajímavý nápad :) Jsem zvědavá na druhý díl :)

10.04.2013 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Musím říct jen asi to, že klobouk dolů!! :) Kniha je úžasná! nic podobného jsem do teď nečetla, hlavně z pohledu muže. :)

05.04.2013 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Kupodivu dopadl tento díl nad má očekávání dobře. Musím souhlasit s ostatními, že mi bude chybět Nora a Patch.

12.03.2013 5 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Román se mi zalíbil, líbilo se mi zde popsané napětí, zvraty a samozřejmě i romance.

06.03.2013 5 z 5

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Touto knihou jsem byla velmi překvapená, taky jsem se domnívala, že se jedná o typický dívčí románek. Ale asi nás autorka všechny mile překvapila, že do toho zakomponovala i vraždy.

05.03.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Je něco lepší než díl první. Přečteno během dvou dnů, dobré na odreagování.

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Nenadchla ani neurazila. Je to románek skutečně pro dívky. Ale musím říci, že film se mi zdál lepší.

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Moc pěkné zpracování, takové volné pokračování knihy Pýcha a předsudek. :)

Julie Julie Anne Fortier

Překrásná kniha odehrávající se ve slunné Itálii. :)

Dívka z přístavu Dívka z přístavu Tania Crosse

Dojemný příběh Rebeccy, která ztratí milovaného přítele. Děj se četl jedním dechem. Zajímavý námět.

08.01.2013 5 z 5

Jak mi Jane Austenová zničila život Jak mi Jane Austenová zničila život Beth Pattillo

Čtivá kniha romantického zaměření.

Červená královna Červená královna Philippa Gregory

Kniha sama o sobě se dobře četla. Bylo to zas něco jiného, nyní se autorka zaměřila na Margaret. V této knize mi Margaret Beaufortová přišla hodně ctižádostivá, prostě chtěla dosáhnout svého a taky se jí to podařilo, že dosadila svého syna na anglický trůn. V některých momentech mi přišlo, že už to trošku Margaret přehání a chce jít doslova přes mrtvoly.

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Rozhodně musím souhlasit s ostatními, že je to pěkné pokračování. Super se čte :)

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Úžasná kniha, četla se jedním dechem.

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Kniha se mi velmi líbila. Toto byla má první kniha od Alexandry Potter. V této knize jsem se přímo zamilovala do pana Darcyho :)

Dopisy Malých žen Dopisy Malých žen Gabrielle Donnelly

Kniha se mi líbila. Je hodně veselá a optimistická. Příjemně se čte, dobře zpracované pokračování Malých žen. :)

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Celá trilogie se mi velmi líbila. Děj byl dojímavý a pěkný. :)

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Dobře to navazuje na první díl. Ale přesto druhý díl byl zajímavější než ten první, je v něm více dobrodružství a akce.

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Velmi zajímavé téma knihy. Ze začátku mi dělalo problém se začíst. Ale pak se velmi dobře četla :)

Hezké vstávání Hezké vstávání Diana Peterfreund

Kniha mě víc zaujala jak film. Moc pěkné ;)