MahtielNencon MahtielNencon komentáře u knih

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

hádam ešte lepšie, ako predchádzajúce diely :D ! mega

20.03.2024 5 z 5

trošku inak podaný diel, ako som zvyknutá. No výborné a veľmi humorné.

20.03.2024 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tento diel bol perfektný! Smiala som sa od začiatku do konca, veľmi podarené.

01.03.2024 5 z 5

Cesta Cesta Brandon Bays

Skvelá kniha, nebola vôbec rozťahaná a kľudne mohla byť aj dlšia :D ! Metóda Cesta je úžasná.

21.02.2024 5 z 5

Na začiatok, ako funguje ženský cyklus dobré. Avšak myslím, že je to len pre zdravé ženy, ktoré nemajú so svojim cyklom problém. Takto by mal nejako vyzerať cyklus, ale nie je to pravidlo. Knihu brať ako doporučenie.

21.02.2024 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Veľmi som sa bavila!

27.12.2023 5 z 5

Úžasne. Kniha určite ostáva v mojej knižnici, myslím, že sa k nej dokážem vrátiť kedykolvek keď budem potrebovať. Inšpirujúce rozprávanie pána Dušeka. Taká naozajstná kniha

27.12.2023 5 z 5

Hlavně na to nemysli Hlavně na to nemysli Iva Hadj Moussa

Niektoré poviedky ma chytili, niektoré vôbec. Áno, poviedky sú náročný žáner. Po niektorých to bolo že vauuu. Za mna ale celkovo sklamanie.

27.12.2023 2 z 5

Velká kniha magie Velká kniha magie Lidia Pradas

Pekne spracovaná kniha graficky. Ponúka základy rituálov a mágie. Pre úplne začiatočníkov super kniha.

27.12.2023 4 z 5

Ako byť sám sebe terapeutom Ako byť sám sebe terapeutom Owen O'Kane

Rada si rozširujem obzor poznania. Kniha mi prišla veľmi dlhá na to, že človek po nej pravdepodobne siahne vtedy, keď potrebuje pomoc - pomoc rýchlu, a hľadala som predovšetkým tie návody na cvičenia, ktoré mi uľavia - a tých je v tejto knihe hneď niekoľko. Niektoré cvičenia som si skúšala robiť pravidelne a naozaj ma to posunulo ďalej na mojej ceste. Avšak nie je to kniha, ktorú by som si prečítala viackrát a ostávala by mi ďalej v mojej knižnici.

23.10.2023 3 z 5

Uzdravení od bolesti zad Uzdravení od bolesti zad John E. Sarno

Kniha mi otvorila oči a pomohla pochopiť, čo sa so mnou deje a prečo sa to deje. Emócie emócie emócie. Odporúčam.

16.06.2023 5 z 5

Minimalizmus: Ako zmysluplne žiť Minimalizmus: Ako zmysluplne žiť Joshua Fields Millburn

Od knihy som očakávala viac. Skôr knižka pre ľudí, čo slovo minimalizmus počujú prvý krát.

09.03.2022 1 z 5

Veľká budúcnosť Veľká budúcnosť Erik Šimšík

Ako autor píše: Je to román, sci-fitriller, dráma, príbeh o láske, erotický román, intertextuálny román, dobrodružný román a oslava popkultúry aj klasikov. Áno, lepšie to autor nemohl ani zrhnúť. Doplnila by som ešte krimi román. Toto všetko obsahuje toto dielo a bolo to perfektné! "Každá strana" bolo v knihe niečo nové, nová zápletka, takže som sa ani chvíľu nenudila.

15.03.2021 5 z 5

Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Suh Yoon Lee

Kniha sa ozaj dobre čítala, s takou ľahkosťou, prvá polovica knihy bola docela pútavá. Jedna z tých lepší motivačných kníh, ako byť v živote šťastnejší a nebyť bohatší len vo financiách, ale hlavne aj na duchu.

18.02.2021 4 z 5

Divná planeta Divná planeta Nathan W. Pyle

Úsmevné pomenovanie sveta a rôznych každodenných situácií prostredníctvom dvoch postavičiek - bytostí. Prekvapivo obsiahla kniha, čakala som, že bude kratšia.

08.01.2021 4 z 5

Duša tigra: Cestovateľský denník Duša tigra: Cestovateľský denník Romi Lampart

Autorka nám v cestovateľskom denníku ponúka zažiť dobrodružstvo a autentickosť Ázie. Bola som vtiahnutá do deju a nevedela som knižku odložiť, pretože som zvedavo túžila čítať ďalšie riadky. Od cesty z Bratislavy až do ázijského pralesu a malých opustených ostrovov a hlavne, za správnou vecou. Romi využila prirodzený, uvoľnený štýl písania a vyjadrovania. Ku každej kapitole sú QR kódy, ktoré čitateľa presmerujú na videá z ciest - cestovateľské vlogy, čo považujem za skvelý bonus v knihe. Kniha je aj tak trochu na zamyslenie a rozhladenie, vypovedá možno aj o tom, že každý si môže zvoliť kde a ako bude žiť - nemusíme sa celý život náhliť za peniazmi.

01.01.2021 5 z 5

Totálny úlet Totálny úlet Natália Skladaná

Poviedky pre násťročných ako stvorené - také zo života.

05.12.2020 3 z 5

Skvelý život Skvelý život J. K. Rowling (p)

Milá a krátka knižka s pekným grafickým spracovaním. Príjemné strávený čas.

05.12.2020 4 z 5

Wikipedie - průvodce na cestě za informacemi Wikipedie - průvodce na cestě za informacemi kolektiv autorů

Tento sprievodca vás naučí, ako funguje Wiki a ako s ňou pracovať. V knižke sú všetky potrebné základy.

05.12.2020 4 z 5

Nech sneží: Tri uzimené ľúbostné príbehy Nech sneží: Tri uzimené ľúbostné príbehy Lauren Myracle

Tri rôzne príbehy, ktoré sú navzájom prepletené. Jedna z top YA kníh - a čo je viac, má vianočnú tematiku! Také milé pohladenie pre dušu. Po tejto knihe som schopná siahnuť viackrát, predovšetkým v zimnom období.

05.12.2020 5 z 5