Duša tigra: Cestovateľský denník

Ako sa cestuje, keď si sám a navyše žena? Putovanie Áziou, pobyt v džungli či na opustených ostrovoch... Pozorovanie divých zvierat v ich prirodzenom prostredí. Dobrodružstvá plné nečakaných zvratov, zároveň aj vhľad do duše autorky, jej precitnutie a sebarozvojový rast. Čo všetko sa vo vás zmení, keď strávite určitý čas v nedotknutej prírode? Táto kniha je unikátom. Ponúka čitateľovi písaný text s možnosťou oživenia príbehov za pomoci videí. Postačí jeden preklik (za pomoci QR kódov, ktoré sú súčasťou knihy) a slová sa zmenia na obrazy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461525/big_dusa-tigra-cestovatelsky-dennik-eU3-461525.jpeg 4.85

Kniha Duša tigra: Cestovateľský denník

Jasmi427

Prekvapivo super kniha, ctivo napisana.

Iveta248
12.01.2021

Cestovateľský denník - zápisky ženy z ciest po Ázii ako aj z dobrovoľníckeho programu. Spoznáme zaujímavosti navštívenej krajiny, mentalitu ľudí a ocitneme sa bez všetkých vymožeností civilizácie v tábore dobrovoľníkov. Prejdeme civilizáciou až do džungle, či opustený ostrov. Nielen zážitky, ale aj zamyslenie nad spôsobom života a následkami bezhlavého konzumu. Bonusom knihy je nielen text ale aj možnosť si pozrieť autentické videá z navštívených krajín.

MahtielNencon
01.01.2021

Autorka nám v cestovateľskom denníku ponúka zažiť dobrodružstvo a autentickosť Ázie. Bola som vtiahnutá do deju a nevedela som knižku odložiť, pretože som zvedavo túžila čítať ďalšie riadky. Od cesty z Bratislavy až do ázijského pralesu a malých opustených ostrovov a hlavne, za správnou vecou. Romi využila prirodzený, uvoľnený štýl písania a vyjadrovania. Ku každej kapitole sú QR kódy, ktoré čitateľa presmerujú na videá z ciest - cestovateľské vlogy, čo považujem za skvelý bonus v knihe. Kniha je aj tak trochu na zamyslenie a rozhladenie, vypovedá možno aj o tom, že každý si môže zvoliť kde a ako bude žiť - nemusíme sa celý život náhliť za peniazmi.