maGggg maGggg komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tak to byl nářez! Chci hned další díl prosím!! Jak to všechno dopadne a jak to skončí?
Příběh jsem četla s nadšením a nedočkavostí a knížka si vysloužila místo na poličce slávy. Opravdu se kniha povedla a o to víc potěší zjištění, že je od české autorky. Smekám.
PS: Miluju Vargase!

03.09.2016 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Jednoznačně nejlepší z celé trilogie!!:)

27.01.2014 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Achjo, tak dobře no. Dopadlo to strašně a děj mě vůbec nebavil. Zdálo se mi to už moc překombinované a složitě podané, že jsem se chvílemi v ději i ztrácela. Snad si spravím chuť nad knihou Čtyřka, divergentní povídky.

03.02.2017 3 z 5

A to jako fakt? Prosím, že si autoři jen dělali srandu, že to Rowlingowá nemyslela vážně....
Ztracený příběh a velmi hluboko pod "pravými sedmi díly HP"!

29.12.2016 odpad!

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Poslední díl trilogie mě naprosto zklamal!! Nejenže jsem ho vůbec nepochopila a neustále se ztrácela a odbíhala myšlenkami jinam, ale běh Katniss k sídlu prezidenta mě připadal jako scéna ze špatného filmu! V tomto případě doufám, že mě film potěší více než kniha!

27.01.2014 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Dechberoucí a naprosto výjimečná kniha, kterou si už vždycky budete pamatovat. Neskutečné osudy lidí z Pobaltí o kterých skoro nikdo nic netuší.

19.07.2017 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Bohužel jsme knihu nedočetla. Za mě až moc depresivní.

05.08.2018 2 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Krásný příběh, tedy vlastně příběhy. Více mě bavila verze, kde se Hannah přihodí nehoda a setká se s Henrym, ale i s Ethanem je konec šťastný. Opravdu příjemná kniha.

23.01.2017 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Ještě se mi nestalo, aby mi všechny postavy z knihy byly nesympatické. Pesimistická kniha a otřesné rodinné vztahy a totálně nudný příběh bez jakékoliv menší zápletky.

11.02.2018 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Nejdříve jsem viděla film a až poté četla knihu. Příběh je to poutavý a doufám, že mě nadchnou i ostatní díly. Čtyřka se mi povahou líbil nejvíc, ale musím přiznat, že Tris mě po nějaké době začala lézt na nervy.

30.01.2017 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler