madonna6956 madonna6956 komentáře u knih

Temnota vábí Temnota vábí Mike Mignola

Velice zajímavé. :)

Pražský upír a další povídky Pražský upír a další povídky Mike Mignola

Hellboy, týpek, který je z pekla.
Pracuje pro Úřad paranormálního výzkumu a ochrany. Je to dobrej chlapík. Ovšem k němu temnota promlouvá, neustále. Kdo je vlastně Hellboy a proč tu je?
Co je důležitější? Hellboyovo rozhodnutí o jeho životě, či otázky ohledně jeho předurčení vypustit armádu pekel?
Miluju Hellboye, postavy sympatické. Líbí se mi vždycky, jak na Hellboye mluví vždycky temná entita ''že svému osudu neunikne'' a Hellboy vždycky ''Drž hubu'' :D :D
Mimochodem příběh z Prahy je velice poutavý a zajímavý. Praha je sama o sobě dost okultní, alchymistická a tajuplná. Uvítala bych více příběhů z Prahy. :)

Podivná místa Podivná místa Mike Mignola

Červ dobyvatel Červ dobyvatel Mike Mignola

Pravá ruka zkázy Pravá ruka zkázy Mike Mignola

Spoutaná rakev Spoutaná rakev Mike Mignola

Probuzení ďábla Probuzení ďábla Mike Mignola

Sémě zkázy Sémě zkázy Mike Mignola

Univerzální stroj Univerzální stroj Mike Mignola

Miluju Ú.P.V.O. Tohle je snad díl, který se mi líbil nejvíc, hlavně ten poslední s tím vampírem.
Baví mě i víc než Hellboy. Je zde tajemno, napětí a paranormální jevy. To se mi líbí. :)

Černý plamen Černý plamen Mike Mignola

Smrt Smrt Mike Mignola

Žabí mor Žabí mor Mike Mignola

Duše Benátek a další povídky Duše Benátek a další povídky Mike Mignola

Miluju Ú.P.V.O.
Baví mě i víc než Hellboy. Je zde tajemno, paranormální jevy. To se mi líbí. :)

Dutozem a další povídky Dutozem a další povídky Mike Mignola

Miluju Ú.P.V.O.
Baví mě i víc než Hellboy. Je zde tajemno, paranormální jevy. To se mi líbí. :)

V jako Vendeta V jako Vendeta Alan Moore

Snažila jsem se z obrázků luštit, kdo je kdo ( V byl poznat vždy).
Zajímavý příběh. Něco to se mnou trochu udělalo, ale ne nic extra.

06.11.2017 3 z 5

Jak a proč se rodí přátelství Jak a proč se rodí přátelství Walt Disney

Kniha, která potěší každého. Naprosto pro každou generaci. Zábavné, plné obrázků a zajímavých rad.

Jak a proč se rodí láska Jak a proč se rodí láska Walt Disney

Kniha, která potěší každou holku, dívku, ženu. Naprosto pro každou generaci. Zábavné, plné obrázků a zajímavých rad.

Příběh jednoho úspěchu Příběh jednoho úspěchu Walt Disney

Violettu mám ráda. Je zajímavé, co všechno se zde o seriálů a jednotlivých a hercích dozvíte. :)

Andělé světla Andělé světla Diana Cooper

Karty spíše textové, ale zajímavé. Líbí se mi!

Karty jednorožců Karty jednorožců Diana Cooper

Karty mám, mají JEDNODUCHÁ poselství, obrázky uklidňují, jednorožci existují.