madelaine madelaine komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha mě nenadchla, jak jsem si představovala... zbytečně moc postav, konec takový nijaký

10.11.2020 3 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Výborná kniha, vůbec jsem se od ní mohla odtrhnout, napínavá, také se mi četla lépe než Lazar, skvělé, pachatel mi teda unikal až do poslední chvíle, budu se těšit na dalši

10.11.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha mi přišla od začátku taková táhlá, byla taková nudná, budu se k ní muset někdy vrátit, protože jsem ji odložila.

18.10.2020

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

(SPOILER) Mě tato kniha trochu zklamala, byla taková nudná i když zvědavost mi nenechala ji odložit...postavy byly takové otravné, nevím, nenadchla mě.

18.10.2020

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Mě tahle kniha bavila docela dost, inspektorka nebyla nudná, zápletka byla docela zajímavá, trochu jsem čekala ještě v případě odlišných sourozenců, nějaké zapletení, ale bylo to fajn, už vyhlížím další, díky

19.03.2018

Tíha nenávisti Tíha nenávisti John Hart

Úžasně napínavý příběh, který opět ukazuje, že moc a peníze nejsou všechno, ale přesto si díky nim člověk může zahrávat s osudem jiných...při popisu vězeňské šikany, mi běhal mráz po zádech...určitě vyhledám jeho další knihy

22.02.2017 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Pro mě super napínavá knížka, jako všechny od této skvělé dvojice.

09.12.2013 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

opravdu se čte jedním dechem...začínám mít pocit, že tihle severští spisovatelé, to nemají v hlavě úplně v pořádku :-D, protože tahle se mi četla, jak kdyby ji psal opravdu podle skutečné události, super vřele doporučuji

21.11.2013 5 z 5