Madame R Madame R komentáře u knih

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Nevím proč, ale kniha se mi zdála průměrná i když myšlenku měla pěknou. Tomu příběhu jsem neporozuměla a nevěřila jsem, že by se něco podobného mohlo stát, na to tam bylo až moc náhod. Bylo to pěkné oddechové čtení ale nemám potřebu se ke knize dále vracet.

02.06.2015 3 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Užasna knižní série a opravdu zajímavý závěr.. Trošku mě mrzí, že už je konec protože Emma, Suttom a celá parta Hry lží mi bude chybět ( I když to byly mrchy :D ).

25.05.2015 5 z 5

Mizerná karma Mizerná karma David Safier

Nečekala jsem, že mě tato kniha tak zaujme ale opak je pravdou. Je to kniha, která nutí k zamyšlení ale přitom je i zábavná. Hrozně mě pobavil Casanova. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vřele doporučuji :)

07.05.2015 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Opravdu silný příběh, během čtení se ve mě prohánělo tolik různých pocitů, že je ani nedokáži spočítat. Je to příběh o tom jak se člověk může obětovat pro ostatní, že zapomene žít svůj vlastní život, o spoustě chyb co v životě udělala, o prazvláštních náhodách co ho potkají ale i tak se přes to dokáže nějakým stylem přenést.

24.04.2015 3 z 5

Nebezpečná svůdnice Nebezpečná svůdnice Bertrice Small

Moc pěkná kniha.

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Krásná kniha mého dětství.

On na mě asi bere On na mě asi bere Věra Řeháčková

Pěkná, když jsem jí četla ve 13 letech tak se mi líbila.

Skotské duchařské historky Skotské duchařské historky James Robertson

Miluji skotsko a duchařské příběhy proto jsem si nemohla nechat ujít tuto knihu.

Irské duchařské historky Irské duchařské historky Patrick Byrne

Miluji Irsko a duchařské příběhy proto jsem si nemohla nechat ujít tuto knihu.

Viktoriánské duchařské historky Viktoriánské duchařské historky Richard Dalby

Miluji viktorianskou dobu a duchařské příběhy proto jsem si nemohla nechat ujít tuto knihu.

Anglické duchařské historky Anglické duchařské historky Richard Dalby

Miluji Anglii a duchařské příběhy proto jsem si nemohla nechat ujít tuto knihu.

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Alespoň jednou za život by si jí měl přečíst každý.. Obdivuji Shakespeara.

Čarodějka stínů Čarodějka stínů Kalayna Price

Mě moc nezaujala a ani jsem jí nedočetla

06.04.2015 2 z 5

Kdysi dávno Kdysi dávno Sandra Lanczová

No čekala jsem více.

06.04.2015 2 z 5

Láska v Luxoru Láska v Luxoru Gill Harvey

Četla jsem jí když mi bylo tak 14 let a je to pěkné čtení pro dívky

Důkazy z onoho světa Důkazy z onoho světa Ernst Meckelburg

Mrazivé čtení pro dlouhé zimní večery.

Kroky v temnotě Kroky v temnotě Michelle Paver

První půlka knihy byla na mě moc protáhlá, myslela jsem si, že knihu odložím ale vydržela jsem to a nelituji. Druhá půlka se slušně rozjela a já se od ní nemohla odtrhnout. Je to spíše psychologický román s opravdu temnou zápletkou.

Cesta za láskou Cesta za láskou Barbara Cartland

Příběh se mi moc líbil a děj rychle ubyhal jen me trochu mrzi , ze konec přišel moc brzo, klidně bych četla dal.

05.04.2015 2 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Předposlední kniha celé serie už jen krůček od vyvrcholení. I tento díl byl napínavý a konec dost nečekaný a hrozný. Nemůžu se dočkat toho, až vyjde poslední kniha a my se konečně
dozvíme jak to vše dopadne. Můj typ na vraha se tímto dílem ještě víc prohloubil určitě Suttom zabil on! :D

05.04.2015 5 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

Tak čtvrtý díl také nezklamal a dost mě překvapil nečekaný vývoj knihy, což beru jako pozitivum! Můj typ na vraha je prozatím stejný a zatím se mezi podezřelé nedostal, takže jsem hodně zvědavá, jak to nakonec všechno dopadne.

05.04.2015 5 z 5