Macek58 Macek58 komentáře u knih

Breviář pozitivní anarchie Breviář pozitivní anarchie Vlastimil Vondruška

Zase autor nezklamal, tato kniha by měla být povinnou četbou a jistě každý uhodne pro koho.

10.11.2016

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Přečtený jedním dechem.A co bude následovat? Doufám , že pokračování minimálně ve třech dílech jako Tas z Boru.

12.05.2016 5 z 5

Les prízrakov Les prízrakov Juraj Červenák

Další výborná kniha čtená jedním dechem. Autor je kniha od knihy lepší a lepší. Už se těším na další.

08.02.2020 4 z 5

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

Přečteno jedním vrzem :-) . I sám Barbarič si dovedl poradit. Trošku zjemnění po předchozích knihách této série. A nyní budu netrpělivě čekat na dalsí pokračovaní série.

05.02.2020

V tieni mafie V tieni mafie Jozef Karika

Výborná knížka, i když místami doasti drsná jen pro silné povahy. Konečně někdo napsal, i když v takovéto formě - podobnost čistě náhodná - jak to na Slovensku v 90.letech bylo.

09.03.2018 4 z 5

Nenapravený omyl Nenapravený omyl Václav Neuer

Další z povedených knih autora. Přečtené jedním dechem. Budu netrpělivě čekat na další..... doufám , že bude .....

03.10.2017 4 z 5

Mucha Mucha Dominik Dán

Jak se člověk začte do první knihy Dominika Dána, neskončí, pokud nebude mít přečtené všechny.

11.06.2012 5 z 5

Mokrá ryba Mokrá ryba Volker Kutscher

Zase něco nového.Nyní můžu porovnávat s českou nebo severskou krimi. Dobrá detektivka. Su zvědavý na další knihy ze série.

17.11.2020

Sviňa Sviňa Arpád Soltész

Viděl jsem nejprve film a potom jsem si přečetl knihu... bohužel krutá realita i kdyby to bylo jen z jedné desetiny pravda i když je to podle autora fikce. Doporučuji přečíst.

04.04.2020 4 z 5

Falknovská huť Falknovská huť Vlastimil Vondruška

A hurá na další ságu. Po přečtení prvního dílu už netrpělivě čekám na další. Jako vždy autor nezklamal.

30.09.2019

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Nechci se stále opakovat. Dán je jednička a každou knížku zhltnu na posezení a pak netrpělivě čekám na další.

02.03.2019

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Myslím, že netřeba komentáře, jako vždy výborný. Zase budu netrpělivě čekat na další knihu s jistě zajímavým dějem.

05.01.2018 5 z 5

Vražda s pridanou hodnotou Vražda s pridanou hodnotou Václav Neuer

Nový autor v oblasti kriminálek. Nedá mi, přirovnat jeho knihu k Dánovi, ale není to Dán. Jistě jeho třetí kniha bude ještě lepší.

09.01.2017 4 z 5

Kyselá těšínská jablíčka: Československo-polské konflikty o Těšínsko 1919, 1938, 1945 Kyselá těšínská jablíčka: Československo-polské konflikty o Těšínsko 1919, 1938, 1945 Jiří Bílek

Zajímavé čtení, doporučuji všem a hlavně obyvatelúm Těšínska. Ti by to měli mít jako povinnou četbu.

16.09.2012 5 z 5

Popol všetkých zarovná Popol všetkých zarovná Dominik Dán

..proč všechny události něco připomínají? ... vždyť jakákoliv podobnost se skutečnými událostmi je čistě náhodná ....

11.06.2012 5 z 5

Polícia v rukách mafie Polícia v rukách mafie Peter Šloser

Přečtený jedním dechem. A ta podobnost je čistě náhodná?

25.01.2021 4 z 5

Jarmarečník Jarmarečník Vlastimil Vondruška

Výborné čtení...pomalu jedním dechem. Už neptrpělivě čekám na další díl.

01.01.2021

Já, rytíř Já, rytíř František Niedl

Výborné čtení.Jestli to už byl poslední díl této série, budu netrpělivě čekat na další knihy autora. Kterou dobu si nyní vybere?

11.08.2020 5 z 5

Tiene minulosti Tiene minulosti Václav Neuer

Autor zraje jako víno i jeho knihy.Přečtená jedním vrzem :-).Jen tak dál. Už se těším na další.

03.03.2019

Smrť prekliatych Smrť prekliatych Katarína Holetzová

Zajímavá prvotina autorky. Nesmíme při hodnocení srovnávat s jinými autory / Dán, Češka, Neuer nebo severská krimi/. Hlavní hrdina není "Superman" a ani pohled na policejní práci není na jedničku. Přesto se dá knížka přečíst.

06.04.2018 3 z 5