lupidoly lupidoly komentáře u knih

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Detektivní příběh s neuvěřitelně strhujícím koncem. Kniha je napsána poutavě a čte se jedním dechem, ke konci jsem měla opravdu problém knihu odložit, dokud to nedočtu.

15.07.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvela kniha.

29.10.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Děj knihy byl předvídatelný, ale kniha se mi četla velice dobře. Určitě si někdy přečtu i další knihy od autorky.

29.04.2017 4 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Čtivě napsané detektivní vyprávění. Je z českého prostředí a má neotřelou zápletku. Kniha se mi líbila a předčila má očekávání. Rozhodně stojí za přečtení.

30.10.2016 5 z 5

Hezky zpracovaný grafický román a čtení je zážitek

29.10.2017 5 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Nele Neuhaus

Ze začátku se mi kniha nečetla moc dobře (krátké kapitoly a spoustu jmen). Postupně vše ale začalo dávat smysl a děj měl spád a ke konci jsem těžko dávala knihu z ruky. Díky tomuto si ráda přečtu i další knihy z této série.

11.09.2016 3 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Zajímavá kniha plná hlubokých myšlenek.

05.07.2016 3 z 5

Černá a bílá Černá a bílá Richard Williams

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Je to poutavé vyprávění o nelehkém životě autora.

24.06.2016 5 z 5

Pláč v poušti Pláč v poušti Warda Saillo

Kniha se silným příběhem o nelehkém dětství a dospívání. Bohužel mi moc nesedl styl psaní. A překlad do češtiny celkem dost gramatických chyb (za to ale autorka nemůže).

24.06.2016 3 z 5

Děti si vzít nenechám Děti si vzít nenechám Donya Al-Nahi

Donya je obdivuhodná a statečná žena. Kniha je dobře napsána a četla se velice dobře. Určitě ji doporučuji.

22.05.2015 5 z 5