Luluhappy Luluhappy komentáře u knih

Povídky o manželství a o sexu Povídky o manželství a o sexu Michal Viewegh

Vtipný příběh o Oskarovi a jeho vztazích. Zase ta všudypřítomná nevěra :)
Ale pobavilo mě to dost. Hlavně příběh o Marušce :)

27.11.2020

Případ nevěrné Kláry Případ nevěrné Kláry Michal Viewegh

Vtipný a zároveň detektivní příběh. Kniha se dobře četla. Někdy mám ovšem pocit, že všechny autorovy příběhy jsou tak trochu o jednom a tom samém - nevěře a vztahových pádech.

Povídky o nelásce Povídky o nelásce Michal Viewegh

Tahle kniha se mi celkem líbila. A divadelní hra na konci mě oslovila hodně :) Dobrá změna

Mým vrstevníkům a jiné fejetony Mým vrstevníkům a jiné fejetony Michal Viewegh

Další z těch méně povedených knih. Sbírka fejetonů, které autor psal pro magazín. Viewegh se tolik opakuje, že si tak stokrát přečteme o tom, jaké měl zdravotní problémy a nevelmi dobrém vztahu s jeho bývalou ženou. Za mě ne..

Převážně zdvořilý Leopold Převážně zdvořilý Leopold Michal Viewegh

No.. Tak tohle se opravdu nepovedlo. V porovnání s ostatními jeho knihami, mě tato vůbec nebavila. Jeden příběh, co se hodně hodně vleče. Jakoby autor chtěl naplnit nějaký počet slov či stran, nevím. Pár vtipných momentů tam je, ale než se k nim prokoušete, budete tak znavení, že se ani nezasmějete.

27.11.2020 1 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Kniha byla vtipná, celkem čtivá a vizuálně krásná. Aňa popisuje vtipné okamžiky svého rodinného života.

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Velmi zajímavá kniha s tématem ekologické katastrofy. Příběhy se nakonec krásně prolínají, ale některé pasáže mi nepřišly zrovna čtivé. Rozhodně mě nejvíc bavil příběh Tao :)

27.11.2020 4 z 5

Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Barbara Nesvadbová

Fejetony o tom, jak každý druhý podvádí. Autorka očividně muže odsuzuje (alespoň tak to na mě působilo) a taktéž se vztahy zřejmě nemá dobré zkušenosti. Je opravdu hodně skeptická. Kniha mě nenadchla.

Karamelová džungle Karamelová džungle Tereza Salte

Mně se kniha moc líbila. Šlehačková oblaka jsem kdysi také četla, ale tato kniha byla opravdovější. Příběh čtivý. Autorka má můj respekt, protože to, co vše se čtenáři sdílí, chce notnou dávku odvahy.

27.11.2020 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Anie je o rok mladší než já a na svůj věk má dobré názory a na spoustě věcech se s ní shodnu. Knihu jsem přečetla poměrně rychle, jen některé pasáže byly trochu nezáživné a někdy až moc slunickove.

13.01.2018 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Mně se tato kniha četla hodně dobře. Tereza je milá slečna a umí krásně vyprávět a popisovat. Zasmějete se, pobrecite si a dodá vám to takový jiný pohled na svět. Trochu růžový a vůbec mi to nevadilo. Nevadilo by mi být takhle cílevědomá a pozitivní jako je právě autorka. Články z blogu občas čtu a musím říct, že kniha se liší.

13.01.2018 5 z 5