luky123 luky123 komentáře u knih

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Bohužel veliké zklamání. Podle mě to vlastně nemá s detektivkou moc společného.

29.06.2013 1 z 5

Haló, tady Miriam Haló, tady Miriam Ildikó von Kürthy

Pro mě docela příjemné počtení, nic náročného, ale čtivé a zajímavé (celý děj knihy se vlastně odehrává během nějakých tří hodin, což je originální :-) )

29.06.2013 4 z 5

Pravdivé lži Pravdivé lži Nora Roberts

Zatím nejhezčí kniha, kterou jsem od N.Roberts četla. Napětí a romantika, tuhle kombinaci mám ráda :-)

27.06.2013 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Miluju Harryho příběhy. Kámen mudrců bylo moje první setkání s ním, takže je pro mě pořád tak nějak nejhezčí :-)

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Skvělá knížka! Trošku mě mrzí, že čtu Harryho příběhy na přeskáčku, ale dá se to. Sněhulák pro mě jednoznačně nejlepší!

Příběh TY a JÁ Příběh TY a JÁ Petra Langová

Nádherná knížka. Dlouho mě nic takhle nedojalo... a to normálně u knih nebrečím.

27.06.2013 5 z 5

Blues opuštěné postele Blues opuštěné postele Petra Lejsková-Langová (p)

Výborná a zajímavě psaná knížka. Různé pohledy dvou lidí na jednu a tu samou věc... chvílema jsem se dost nasmála.

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

U téhle knížky mě mrazilo od začátku až do konce... Děsivé je, že podobný příběh jistě prožila spousta podobně "naivních" žen. Film jsem taky viděla, ale ten mě ve srovnání s knihou hodně zklamal.

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Nesmrtelná klasika :-) Super čtení!

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Jedna z mých nejmilejších knížek od Lanczové. Vtipná, romantická... super oddechové čtení :-)

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Zatím rozhodně nejlepší Keplerovka! Kniha, od které se člověk prostě nemůže utrhnout, dokud ji nemá přečtenou.

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Jedna z nejkrásnějších a nejdojemnějších knih, jaké jsem kdy četla. Vždycky se k ní budu ráda vracet.