LukBook LukBook komentáře u knih

Útok obrů Útok obrů Kevin Hearne

Výborná epická fantasy pro všechny, kteří smutní, že skončila v seriálové podobě Hra o trůny a nemohou se dočkat knižních pokračování. Dobře popsané postavy, krásné prostředí a skvělá fantasy atmosféra. Přečtěte si moji celou recenzi na Lukbook.cz. Odkaz v recenzích.

07.06.2019

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Parádní psychologický román, který zaujme zejména ženy. Ale i muži si užijou své, protože je v něm dost sexu. Každopádně má knihu skvělej závěr, kterej byl pro mě teda nečekanej. Přečtěte si moji celou recenzi na Lukbook.cz. Odkaz v recenzích.

07.06.2019

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Hračkář je zajímavý thriller. Určitě mu neschází originalita a zápletka pro mě byla zajímaví. Mnozí zde zmiňují pomalejší úvod,který mi vůbec nevadil. Jestli se chcete pustit do tohoto autora, rozhodně nejdřív začněte Šelmou, protože v Hračkářovi je na ní hodně spoilerů. Rozhodně tato kniha patří k tomu lepšímu, co může současný thriller nabídnout.

28.05.2019

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Nejedná se o klasickou upíří romanci. Kniha totiž nabízí daleko komplikovanější děj, ve kterém hraje důležitou roli i historie. Narazíte na celou řadu historických událostí, postav či období, které jsou velice nenásilně vloženy do děje. Samozřřejmě nějakou tu romantiku zde najdeme taky, ale celkově je příběh o hodně kvalitnější než třeba u Stmívání.

06.05.2019 5 z 5

La Belle Sauvage La Belle Sauvage Philip Pullman

Parádní fantasy kniha. Velice napínavý a rozmanitý příběh plný zvratů, řada zajímavých postav a především opravdu fantastický svět.

15.04.2019 5 z 5

Khaar vzdorující Khaar vzdorující Roman Turčany

Zajímavá temná fantasy. Je to hlavně o bitkách, válkách a vyhřezlých vnitřnostech. Takže jestli na to máte žaludek, tak doporučuji. Akce od začátku do konce.

13.03.2016 4 z 5