lukaz1010 lukaz1010 komentáře u knih

Konec civilizace Konec civilizace Aldous Huxley

Vynikající kniha, napsaná v roce 1932 a tak nadčasová. Měl jsem ji v originále a byla báječná.

Katyně Katyně Pavel Kohout

V roce 1994 to byla povinná četba a byla jednou z mála, kterou jsem si ze seznamu povinné četby vybral a přečetl s radostí, protože je to fakt napínavá fikce.

Silo Silo Hugh Howey

Pěkný začátek, bohužel Sci-Fi žánrem je tato kniha, podle mého názoru, tak do první čtvrtiny. Další část je už politická detektivka.

24.07.2015 2 z 5

Reálně o virtuální realitě Reálně o virtuální realitě Steve Aukstakalnis

V druhé polovině devadesátých let, jsem to četl. V té době to byla technologická novinka a informace v knize hodně vzrušující ;-)

04.10.2015 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Jasný popis kam vede závislost na tvrdých drogách. Souhlasím, se zařazením, mezi povinou četbu.

Reparátor Reparátor Ondřej Neff

Báječná knížka! Humor je v této Neffově knížce naprosto super. Pěkné počtení, které vřele doporučuji.

Newyorské sny Newyorské sny Eric Brown

Napínavé a vtipně napsané čtení o sjiždění virtuální reality jako drogy většinovou společností. Zvláštní, že Facebook byl zprovozněn, ve stejném roce, jako tento příběh byl vydán.

24.07.2015 4 z 5

Stejně jako "My děti ze stanice Zoo" měla dobrý efekt, jako celkem šokující prevenční poučení.

Tesseract Tesseract Alex Garland

Utahané popisování prostředí postav, celkem brutální. Koupeno za £2 a posléze vytřízeno u nás, do modré popelnice

24.07.2015

Tma 2.0 Tma 2.0 Ondřej Neff

Výborný příběh, který napínavě generuje značně temný neklid.
Vynikající fikce odehrávající se, na našem bývalém území. Pane Neffe to se Vám moc povedlo. Díky moc!