LucyMi LucyMi komentáře u knih

Život jde dál Život jde dál Lauren Brooke (p)

Krásná slova, originální příběh a dojemný konec! :-))

25.08.2014

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Překrásný knížka, která se ani slovy vyjádřit nedá :-))

25.08.2014 5 z 5

Nahé slunce Nahé slunce Isaac Asimov

Překrásná detektivka :-)) Hlavně to vyvrcholení děje bylo zajímavé...

06.08.2014

Balet nás baví - První kniha o baletu pro děti i rodiče Balet nás baví - První kniha o baletu pro děti i rodiče Anna Novotná

Toto je jedna z nejkrásnějších knížek na světě!! :33 Já, jako milovice baletu (dalo by se říct, že ho i tančím...), na tuto knížku jen tak nezapomenu. Hodně divadelních her jsem neznala a jenom díky této knížce aspoň vím, o čem se jedná. Doufám, že knížku Balet nás baví jen tak neopustím a budu si ji číst pořád dokola :-))

06.08.2014 5 z 5

Ocelové jeskyně Ocelové jeskyně Isaac Asimov

Toto je překrásná detektivka, která je pokládána na pravdivých údajech s originálním příběhem. :-)) Doporučuji :3

01.07.2014 5 z 5

Robohistorie II. Robohistorie II. Isaac Asimov

Toto je krásná kniha, která se skládá z mnoha zajímavých příběhů, kde se vždy vyskytuje robot a problém, který tý se musí urychleně vyřešit. :** Neříkám, že je to těžká kniha na pochopení děje, ale pokud se hned na začátku nezorientujete, tak máte problém. :D Je to vlastně fantasy kniha a rozhodně doporučuji! Zabaví vás vždycky kdykoliv a kdekoliv... :-))

29.06.2014 5 z 5

Strakonický dudák Strakonický dudák Jaroslav Hloušek

Hezká prostá divadelní hra - nedoporučuji starým lidím vidět zmodernizovanou přítomně vytvořenou divadelní hru ;)

27.06.2014

Robohistorie I. Robohistorie I. Isaac Asimov

Je to přímo luxusní kniha, která je pro mě nezapomenutelná!!! :3 Všem doporučuju! :) Hned se Vám všem bude určitě líbit a rychle se do ní začtete!!! :D Doporučil mi ji táta a navždy mu budu děkovat!!! :3

16.03.2014 5 z 5

Obrázky z českých dějin a pověstí Obrázky z českých dějin a pověstí Zdeněk Adla

Překrásná knížka. Je jak pro mladé, tak pro starší čtenáře, kteří se nemusí ani o českou historii zajímat, protože je to vtáhne do děje. Dřív mi ji předčítala máma :D, dodneška se mi moc líbí a ráda se k ní znova vracím. :3

08.03.2014 5 z 5

Pravdivá fantazie Pravdivá fantazie Diane Karlstrom

Překrásný název a obal na knížce, o ději nemluvě! Přǐmo dokonalá knížka. :3

Večerní přítel Večerní přítel Emma Raven

Nádherný děj. :) Nemám slov. :3

Poslední šance Poslední šance Jane Ayres

Krásná knížka. Připomíná mi knihu Temní koně... :D :3

Nový život Nový život Martina Eberhard

Krásná knížka pro mladší děti. :)

Letní loučení Letní loučení Marianne Mjelva

Krásná knížka, ale už si ji moc nepamatuji. :/

Legenda o koni z ostrova Morvona Legenda o koni z ostrova Morvona Jenny Hughes

Krásný název a děj. :) Nemám co dodat. :3

Nová naděje Nová naděje Zoe Kelvedon

Hezká normální knížka. :)

Julie v nesnázích Julie v nesnázích Andrea Wandel

Normální pěkná knížka. :)

Černý měsíc Černý měsíc Sabine Giebken

Toto je moje nejoblíbenější koňská kniha, kterou jsem kdy četla (a to mám za sebou asi 30 takových knih)! Četla jsem ji snad už 4x, i mojí babičce se dostala do rukou. :)) Rozhodně to je moje topka dětství! Všem doporučuji. :) Má jednoduchý, ale krásný děj. Čtenář se dokáže i vmísit do děje, dokáže to prožívat! :3 ROZHODNĚ SI JI PŘEČTĚTE! :DDD

08.03.2014 5 z 5

Zpátky v sedle Zpátky v sedle Andrea Wandel

Tato kniha je spíž hodně pro menší dívky - tak okolo 10 let. Ale jinak hezká kniha. :D

Mořští koníci Mořští koníci Jenny Hughes

Překrásněromantická knížka! :D Moc doporučuji! Nemám žádný záporný komentář - žádný takový ani neexistuje! :3