Balet nás baví - První kniha o baletu pro děti i rodiče

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První kniha o baletu pro děti i rodiče. Ve spolupráci s Národním divadlem. 20 nejznámějších světových baletů. Završení úspěšné trilogie, která dostala řadu ocenění včetně Ceny ministra školství. Podle knihy Opera nás baví běží na ČT stejnojmenný vzdělávací pořad pro děti. Překvapivě pestrá a bohatá kniha před vašimi zraky rozehraje a roztančí známá i některá méně známá, avšak významná baletní díla. Labutí jezero, Louskáček, Popelka, Giselle, Copélie a další. Každý titul provází informace o skladateli hudby, vysvětlující hesla, výslovnosti baletních termínů, ale také malovaný baletní manuál (baletní figury). Na knize spolupracovali přední osobnosti naší baletní scény a ilustracemi ji opět doplnil zejména v zahraničí uznávaný malíř a výtvarník Jiří Votruba....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90404/balet-nas-bavi-90404.jpg 4.811
Žánr
Literatura naučná, Sport
Vydáno, Práh
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Balet nás baví - První kniha o baletu pro děti i rodiče

Přidat komentář
barboretta
27.12.2020

Skvělé obohacení knihovničky mých malých baletek (7,5 a skoro 4)!

Kat123
28.12.2019

Ještě nemám přečteno, ale první co mě zamrzelo: žádná reálná fota...


LucyMi
06.08.2014

Toto je jedna z nejkrásnějších knížek na světě!! :33 Já, jako milovice baletu (dalo by se říct, že ho i tančím...), na tuto knížku jen tak nezapomenu. Hodně divadelních her jsem neznala a jenom díky této knížce aspoň vím, o čem se jedná. Doufám, že knížku Balet nás baví jen tak neopustím a budu si ji číst pořád dokola :-))

Belatris
21.07.2013

Ze všech knih pro děti o baletu mi tahle jediná přišla zajímavá, vyvážená obsahově i vizuálně. Sama jsem si ji s chutí pročetla, a když jsem ji zavřela, připadala jsem si obohacená, protože ne všechny světově známé balety si pamatuji do detailů; něco jsem si osvěžila, něco bylo úplně nové.

Autor a jeho další knihy

Anna Novotná
česká, 1959

všech 10 knih autora

Podobné knihy

Kniha Balet nás baví - První kniha o baletu pro děti i rodiče je v

Přečtených12x
Doporučených3x
Knihotéce8x
Chystám se číst1x
Chci si koupit2x