LuckazUdoli LuckazUdoli komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

První seznámení s autorkou a také poslední. Asi moje chyba, dle popisu jsem myslela, že je to horor a to tedy rozhodně není.

21.03.2024 1 z 5

Němé duše Němé duše Jitka Ládrová

(SPOILER) Pres zacatek jsem se temer nemohla prokousat. Absence akce, kdyz se konecne zacalo postavam neco dit, vyresilo se to za par chvilek. Prostredek me bavil vic, ale stvalo me, ze ten klan o kterem se tam cely zacatek mluvilo, najednou zmizel. No a konec byl sice konecne akcni, ale zbytecne useknuty. A fantasy to je tedy dle jenom podle toho, ze jsou tam vymyslena jina jmena mest. Skoda, dle obalky a anotace jsem mela jina ocekavani.

19.02.2024 2 z 5

Vesmír rozhodl jinak Vesmír rozhodl jinak Theresa Black

Velká pecka, nemám slov, můžu jen doporučit.

19.08.2023 5 z 5

Ve větvích Yggdrasilu Ve větvích Yggdrasilu Tereza Kadečková

Prekvapive dobre cteni. Nebyl to uplne muj salek kavy, ale je to napsane ctive a na dovolene potesilo.

21.05.2023 3 z 5

Sex, prachy a potíže Sex, prachy a potíže Jana Slaninová

Na knihu jsem narazila nahodou, diky recenzi na zavislacich a uplne souhlasim s tim, co bylo receno. Ctive, odechove a hlavne sve. Paradni jednohubka na vecer.

06.05.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Knihu mi doporucila kamaradka, ze pry trha zebricky. Nevim ceho, ale ctivosti urcite ne. Rada davam sanci ceskym autorum, ale tohle se nepovedlo. Veskera klise z tohoto zanru na jednom miste, doplnena neprirozenymi dialogy. Adamovo nadavani a sprosta slova, byla opravdu mimo. Jedine body muzu dat za obalku.

29.04.2023 1 z 5

Hodina psodava Hodina psodava Veronika Matysová

Nedocetla jsem. Mela jsem dat na recenze. Skoda, zaujala me ta obalka. Ten pribeh vubec neodsypa.

18.04.2023 odpad!

Zlatá Grai Zlatá Grai Kristina Waagnerová

Na knihu jsem narazila nahodou, diky rozhovoru s autorkou, ktera mi byla hned sympaticka. A jsem rada, precetla jsem ji za dva dny a uz se chystam na dalsi dil.

14.04.2023 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Chtěla jsem, po nadšených recenzích zde, ale ani jsem nedočetla. Už jen ten styl mi neseděl, tupý příběh to jen dorazil.

01.04.2023 odpad!

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Po prvnim dile docela zklamani, ale i tak se to cetlo dobre.

27.03.2023 2 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Zajímavé čtení, splnilo moje očekávání.

24.03.2023 3 z 5