Lucifereeek Lucifereeek komentáře u knih

A Cup of Style – Motivační diář 2020 A Cup of Style – Motivační diář 2020 Nicole Ehrenbergerová

Za mě super přehledný diář s velkým místem na poznámky + motivační věty a na konci praktická kapsička na uchování drobností, samolepek nebo nějakých poznámek na volných listech. Super je také gumička, která diář drží pohromadě a v tašce či kabelce se jen tak neotevře. Za mě spokojenost. :-)

02.01.2020 5 z 5

Pralinky Pralinky Barbara Nesvadbová

bohužel musím říct, že snad nejhorší knížka od této autorky, měla jsem co dělat, abych to vůbec dočetla.

17.03.2015 1 z 5

Mimino: návod k obsluze Mimino: návod k obsluze Joe Borgenicht

vtipně popsáno "co a jak s dítětem" - řekla bych, že vhodnější spíš pro tatínky :)

28.02.2013 3 z 5

Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Barbara Nesvadbová

nemůžu si pomoct, ale je slabší než její předešlá knížka brusinky, jinak je to taková oddechovka, příběhy jsou dost krátké, což mě osobně vyhovuje, 70%

12.04.2012 3 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

toto je moje druhá knížka od Coelha (tu první Alchymista jsem nedočetla-četla jsem ji asi před 10lety). Nedávno jsem zase našla jeho knihy, tak jsem si říkala, že mu dám ještě šanci, ale bohužel kniha je napsaná stylem, který mi naprosto nevyhovuje, ano, jsou tam myšlenky, které mě přinutily přemýšlet nad životem a spoustou věcí, ale styl toho psaní je prostě děsný, některé pasáže jsou napsány, jako by do té knihy vůbec nepatřily a jakoby je psal někdo pod vlivem drog, prostě se tam vůbec nehodí.
+ dávám za téma a myšlenky v knize
- za styl psaní

18.09.2011 3 z 5

Ezopovy bajky Ezopovy bajky Ezop

moje oblíbené bajky, tuto knihu jsem měla moc ráda, když jsem byla mladší. Líbí se mi i ty moderněji zpracované s obrázkama pro děti.

30.08.2011

Nejkrásnější písničky a říkadla Nejkrásnější písničky a říkadla Josef Lada

můžu jen souhlasit, je to opravdu pěkná knížka pro děti, s říkadly a písničkami, které jsem se učila i já když jsem byla malá :)

30.08.2011 5 z 5

Zlatá kniha pohádek Zlatá kniha pohádek Karel Jaromír Erben

bohužel tato kniha mě dost zklamala. Je velká a těžká, což chápu, když to má být sbírka těch nejlepších a neznámějších pohádek, ale.......!!!Nejen že ilustrace jsou takové obyčejné, tak i pohádky jsou v tzv. staročeštině, která se čtě špatně dospělým, natož dětem, pro malé děti, kterým pohádky budete číst jsou docela nesrozumitelně napsány. Dokonce mi připadá, že některé pohádky snad ani nejsou pro děti. :(

30.08.2011 3 z 5

Velký ilustrovany atlas zvířat Velký ilustrovany atlas zvířat Weldon Owen

Nádherně ilustrovaná encyklopedie, hned jak jsem si prohlédla pár stránek, věděla jsem, že ji musím mít doma :)

18.08.2011 5 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

četla jsem několik jejich knih a myslím, že tato byla zatím nejlepší. Dalo se to číst, výhodou bylo, že se nejedná o jeden příběh, ale o kratší fejetony, které přečtete během chvilky.

14.08.2011 3 z 5

Lunetic Lunetic Klára Říhová

Pro jejich fanoušky určitě nezbytnost, kdysi jsem je poslouchala, takže mám doma i knihu. :)

13.08.2011 3 z 5

Veselé pohádky a říkadla Veselé pohádky a říkadla Michail Alexandrovič Bulatov

knížka, kterou jsem dostala ve školce, první pohádky, které jsem si četla, a které až doteď zůstaly mezi mými oblíbenými.

05.08.2011 5 z 5

viděla jsem film a četla i knihu, obojí je pěkně zpracované, pokud máte rádi psy, nebo dokonce nějakého doma máte, je to knížka právě pro vás, určitě doporučuju, jsou tam jak smutné momenty v psím životě, tak momenty, kdy se musíte smát, v některých se i poznáte. :)

30.11.-0001 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

dlouho jsem odolávala, ale nakonec jsem shlédla film, a musím říct, že mě příjemně překvapil, takže na řadu přišla knížka, podle mě je knížka řešena daleko líp, těžko se od té knihy dá odtrhnout (alespoň mě) :) a už se těším na další díl, který si určitě přečtu. :)

30.11.-0001 5 z 5