Lunetic

Lunetic https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85416/mid_lunetic-MwY-85416.jpg 4 9 4

Publikace představuje českou hudební skupinu Lunetic. Z této knížky, v níž převládají fotografie, se lze dozvědět o protagonistech Luneticu opravdu všechno, včetně horoskopů a původní barvy vlasů. Existence skupiny Lunetic je formulována velmi jednoduše: "Jsme tu jen na jedno kafe, proto bychom měli svůj čas využít co nejlíp" a "Není to umění, velká kultura, ale zábavná show pro děti. Tak trochu kýč, který se má líbit". Za těchto okolností se vznik této knihy jeví jako zákonitost a fanynky skupiny ve věku od osmi do patnácti let si opravdu přijdou na své. Zůstavá ovšem otázka, kdy jim šikovní manažeři naservírují další klučičí kapelu, ušitou na míru. Součástí knihy byly i plakátky!... celý text

mia.com
30.01.2023 4 z 5

Samozřejmě nutnost pro fanoušky. Teď už leží v knihovně kvůli nostalgii.

martas006
09.01.2017 5 z 5

Pro mě jako fanynku této skupiny to byla nezbytnost a knížka se mi moc líbila.

1v8na
29.07.2014 3 z 5

Opravdu, pro fanoušky nezbytnost. Jelikož se mi strašně moc kdysi líbil David, tak jsem si knihu musela pujčit a přečíst.

Lucifereeek
13.08.2011 3 z 5

Pro jejich fanoušky určitě nezbytnost, kdysi jsem je poslouchala, takže mám doma i knihu. :)