Mimino: návod k obsluze

S podtitulem: Rady pro první rok údržby a tipy pro řešení problémů Denně jste obklopeni technickými „zázraky“ – počítači, iPady, iPody, notebooky, netbooky, mobily, digitálními fotoaparáty... Umíte s nimi zacházet, využívat jejich nejpokročilejší funkce, ale ten největší technologický zázrak na světě, vaše právě narozené dítě, je pro vás zatím záhadou? V této situaci vám pomůže tato kniha! • Jak dítě přebalovat, ošetřovat, koupat a nosit a co k tomu potřebujete. • Co doma změnit, aby byl váš domov pro dítě bezpečný. • Jak dítě ošetřovat v době nemoci a kdy je nutné jít s ním k lékaři. • Co dělat, aby dítě v noci spalo, jak a čím ho krmit, a mnoho dalších praktických úkonů. Otec a syn – dva dětští lékaři – Louis Borgenicht a Joe Borgenicht pro vás tuto knihu napsali se svérázným humorem, ale jejich rady jsou naprosto seriózní a podloženy lékařskými zkušenostmi. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/49602/mimino-navod-k-obsluze-49602.jpg 3.631
Literatura naučná
Vydáno, Computer Press (CP Books)

Baby Owner´s Manual, 2008

Kniha Mimino: návod k obsluze

denisa7400

I jako úplný laik jsem knihu využila minimálně

deedulka
08.09.2019

Vtipně a stručně popsané základy péče o dítě. Vhodné i pro tatínky, kteří většinou nechtějí číst zbytečně zdlouhavé popisy. Za mne fajn kniha a pro neznalé určitě přínosná.

Romanka89
09.08.2019

Kniha je hezky stručně, bodově napsaná. Jen si člověk z ní musí vzít to, co potřebuje, ne se vším bych souhlasila (primárně bych rituálně spálila kapitolu o nosítkách...). Jinak jak už bylo řečeno, oproti jiným "vážnějším" knihám na toto téma je to hezký souhrn prvního roku dítěte, podaný s humorem.

Renncha
02.03.2019

Vtipně a dokonale napsaná příručka, naprosto super!

zuzuzajda
07.01.2019

Nejsem fanda knizek s navidy a radami jak na deti. Ale tohle bylo vripne pohato, dobre se cetlo. Dulezite informace tak nejak pekne po kupe. Urcite necham v knihovne.

myelka
06.01.2019

V podstatě všechno sedí (až na jednu medicínskou chybu) a to, že je to napsáno jako návod, je přece účel...Je to hrubě orientační návod, ale pravdivý...

Phoenix16.cz
02.01.2018

Kdo chápe nadsázku, dokáže číst mezi řádky a umí se na život (a péči o dítě) podívat se zdravým rozumem, tomu kniha nebude připadat divná. Jsou tu obsažené základní rady pro první rok dítěte a jak se o ně starat. Nechybí žádná podstatná kapitola, a že je to psané jako manuál, je příjemné zpestření oproti "vážné literatuře" na toto téma. Rozhodně je to přínosnější než internetové diskuze nejmenovaných webů.

lenkaBajza
29.12.2017

Oblečte mimino na noc do ohnivzdorného bodýčka?!! Umývejte mu hlavu/vlasy s rozprašovačem?! Jestli to měl být vtip, tak jsem to nejspíš nepochopila.