Mimino: návod k obsluze

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

S podtitulem: Rady pro první rok údržby a tipy pro řešení problémů Denně jste obklopeni technickými „zázraky“ – počítači, iPady, iPody, notebooky, netbooky, mobily, digitálními fotoaparáty... Umíte s nimi zacházet, využívat jejich nejpokročilejší funkce, ale ten největší technologický zázrak na světě, vaše právě narozené dítě, je pro vás zatím záhadou? V této situaci vám pomůže tato kniha! • Jak dítě přebalovat, ošetřovat, koupat a nosit a co k tomu potřebujete. • Co doma změnit, aby byl váš domov pro dítě bezpečný. • Jak dítě ošetřovat v době nemoci a kdy je nutné jít s ním k lékaři. • Co dělat, aby dítě v noci spalo, jak a čím ho krmit, a mnoho dalších praktických úkonů. Otec a syn – dva dětští lékaři – Louis Borgenicht a Joe Borgenicht pro vás tuto knihu napsali se svérázným humorem, ale jejich rady jsou naprosto seriózní a podloženy lékařskými zkušenostmi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49602/mimino-navod-k-obsluze-BhE-49602.jpg 3.641
Žánr
Literatura světová, Literatura naučná, Rodina
Vydáno, Computer Press (CP Books)
Orig. název

Baby Owner's Manual, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Mimino: návod k obsluze

Přidat komentář
hanka24
01. února

Základní informace k prvním dvanácti měsícům života prcka. Nejde úplně do hloubky, ale dostačující, když hledáte rychle nějaké info.

ZůzaSomolka
31. ledna

Je to čtivo spíše pro muže, neboť ženy všeobecně nerady čtou návody, za to pro chlapy je to běžná věc. Ale přečetla jsem to, i když jsem žena, četlo se to vcelku dobře. Docela se mi líbilo pojetí jako návod k přístroji, je to takové trochu odosobněné, což jako žena, kterou lomcují hormony a pořád někde čte, jak něco musí a nesmí s dítětem, jinak to mu nezajistí správný vývoj a péči, vítám jako příjemnou změnu. Nicméně knihu bych brala trochu s rezervou - je to takový základní návod co a jak, určitě to obsahuje užitečné tipy a informace, i když ve finále každý "uživatel" si to musí přizpůsobit, jak to vyhovuje jemu. Jen bych upozornila, že kapitola o držení dítěte je hodně stručná a ať si rodiče dají pozor na pasivní sed, ke kterému kniha vede, ale který není v našich končinách doporučován jako zdravý a prospěšný pro dítě (ale v Americe, odkud je kniha přeložena, ano).


Irimie
09. ledna

Na první pohled velmi zajímavé zpracování, které zaujme i chlapy. Obsahově stručné a přehledné, ale nějaké věci až zkratkovité a kapitolu o nemocech mohli klidně zredukovat....

Amneris
10.11.2020

Knihu jsem si přečetla po doporučení manžela, který se při čtení dobře bavil. Skvěle napsaná příručka pro nastávající rodiče, ze které si každý vybere a ještě se pobaví.

denisa7400
26.01.2020

I jako úplný laik jsem knihu využila minimálně

deedulka
08.09.2019

Vtipně a stručně popsané základy péče o dítě. Vhodné i pro tatínky, kteří většinou nechtějí číst zbytečně zdlouhavé popisy. Za mne fajn kniha a pro neznalé určitě přínosná.

Romanka89
09.08.2019

Kniha je hezky stručně, bodově napsaná. Jen si člověk z ní musí vzít to, co potřebuje, ne se vším bych souhlasila (primárně bych rituálně spálila kapitolu o nosítkách...). Jinak jak už bylo řečeno, oproti jiným "vážnějším" knihám na toto téma je to hezký souhrn prvního roku dítěte, podaný s humorem.

Renncha
02.03.2019

Vtipně a dokonale napsaná příručka, naprosto super!

1