Lucien1 Lucien1 komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha se ke mne dostala diky vyzve a jako uf strasne moc me nadchla.. Jeste ted z ni mam mrazive pocity. Nemohla jsem prestat cist.. Tem, kdo se radi boji, urcite doporucuji

24.12.2018 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tak jednim slovem pecka. Hodne povedena kniha, ktera se proste nedala odlozit. Tesim se na dalsi knihy od teto autorky. Doporucuji:)

21.02.2021 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Jestli vahate se ctenim, tak uz nevahejte???? Vyborne napsano dle skutecnosti. Tara je pro me hrdinka. V tomto roce za me nejlepsi kniha, kterou jsem cetla.

23.09.2020 5 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Prvni kniha od teto spisovatelky a urcite ne posledni. Precetla jsem jednim dechem, pribeh hodne zajimavy.

26.01.2019

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá detektivka:)

24.11.2018

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Pro me byla kniha velkym zklamanim, dej smutny a celkem o nicem.

18.11.2018

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

nedocteno

07.02.2017

za mě hodně povedená kniha :)

08.07.2019

Projekt štěstí Projekt štěstí Gretchen Rubin

Za mě skvělá motivující kniha plna pozitivní energie. Doslova mě nabila.. Ráda se k ní zase jednou vrátím. Doporučuji :)

08.02.2019 5 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Velmi povedena kniha, napinava, doporucuji

22.07.2020 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Knihu jsem si půjčila v dětském oddělení kvůli výzvě.. Čekala jsem od knihy dle hodnocení čtenářů víc. Bajky byly pěkně napsané, komentáře mne však nezaujaly vůbec. Vracet se ke knize určitě nebudu.

02.11.2018