Lucien1 Lucien1 komentáře u knih

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tak jednim slovem pecka. Hodne povedena kniha, ktera se proste nedala odlozit. Tesim se na dalsi knihy od teto autorky. Doporucuji:)

21.02.2021 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Jestli vahate se ctenim, tak uz nevahejte???? Vyborne napsano dle skutecnosti. Tara je pro me hrdinka. V tomto roce za me nejlepsi kniha, kterou jsem cetla.

23.09.2020 5 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Velmi povedena kniha, napinava, doporucuji

22.07.2020 5 z 5

za mě hodně povedená kniha :)

08.07.2019

Projekt štěstí Projekt štěstí Gretchen Rubin

Za mě skvělá motivující kniha plna pozitivní energie. Doslova mě nabila.. Ráda se k ní zase jednou vrátím. Doporučuji :)

08.02.2019 5 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Prvni kniha od teto spisovatelky a urcite ne posledni. Precetla jsem jednim dechem, pribeh hodne zajimavy.

26.01.2019

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha se ke mne dostala diky vyzve a jako uf strasne moc me nadchla.. Jeste ted z ni mam mrazive pocity. Nemohla jsem prestat cist.. Tem, kdo se radi boji, urcite doporucuji

24.12.2018 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá detektivka:)

24.11.2018

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Pro me byla kniha velkym zklamanim, dej smutny a celkem o nicem.

18.11.2018

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Knihu jsem si půjčila v dětském oddělení kvůli výzvě.. Čekala jsem od knihy dle hodnocení čtenářů víc. Bajky byly pěkně napsané, komentáře mne však nezaujaly vůbec. Vracet se ke knize určitě nebudu.

02.11.2018

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

nedocteno

07.02.2017