lucie5019 lucie5019 komentáře u knih

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tohle byla taková bomba uplne vsude, ze reklamy na me asi fakt zabraly. A ty oceneni maji neco do sebe:) Knizka byla uzasna, obalka musime vsichni uznat ze jeste lepsi a hlavni dvojice je nejlepsi vrchol vseho. Autorka by mela letos k Vanocum vydat nejake dalsi na podobne urovni, takze uz odpocitavam dny. Libila se mi takova podzimni utulna atmosfera, linka Protiklady se pritahuji a obecne to rozhodne stoji za precteni:)

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Ja jsem teda spis na romanky a detektivky a thrillery moc nectu, ale tohle byla pecka! Cely pribeh me neskutecne chytl, byl ctivy, zabavny, no proste bomba. Zamilovala jsem si 4 hlavni postavy, vztahy mezi nimi a celkove se mi libily vsechny ty zapletky a finalni rozreseni:) Ja cetla od autorky svou uplne prvni knizku od ni Privedes mě do hrobu a moc nadsena jsem teda nebyla, ale tohle bylo víc než mnohokrat lepsi!

15.08.2023 5 z 5

Hodná holka, zlá krev Hodná holka, zlá krev Holly Jackson

Ja teda napred cetla tento (druhy) dil, takze jsem doufala, ze nebudu moc mimo a nastesti jsem nebyla:) Je to napsane tak, ze to dokazou cist fanousci serie, ale zaroven i lide, kteri ctou serii poprve. Pipa byla za me skvele napsana a celkove me knizka bavila. Na konci to bylo takove trosku moc zmatene a najednou nekolik postav odnikud, ale jinak to byla skvela knizka a myslim, ze jeste nekdy urcite prectu ten prvni dil...:)

15.08.2023 4 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Knizka me zaujala obalem a tak jsem si rekla ze musim zkusit, jestli je tak dobra i vevnitr. A byla vic nez dobra. Zorie byla uzasna, hned mi padla do oka, s Lennonem to sice chvili trvalo, ale nakonec se mi k sobe vic nez hodili:) Joy byla uzasna a postavy byly napsane tak, ze jsem nestihala zasnout, jak jsou vsechny uzasne. Az na Zoriina tatu. Priroda v knizce byla uzasna, proste uzasny letni cteni. Libily se mi scenky Zorie a Lennona, prostredi narodniho parku a obecne dejova linka. Dokonce mi i slza ukapla na strance, kde tata Zorie vše vysvetloval. Za me je to rozhodne víc nez skvely letni cteni, Lennona bych brala i v realu:)

Síla obsidiánu Síla obsidiánu Petra Martišková

Celá tahle série byla úžasná, ale tenhle dil byl asi snad úplně nejlepší. Zamilovala jsem si Annu s Damienem, Adrianuv a Cedrikuv humor a celkove skoro vsechny postavy az na nejake;) Zakonceni me hodne prekvapilo a taky potesilo, lepe serie dopadnout nemohla! Myslim, že cela serie je fakt skvela a ze se k ní nekdy urcite moc rada vratim (a asi hodne brzy:)). O tom jak moc skvele to bylo, muze taky svedcit fakt, ze jsem jeden dil precetla za dve noci. Tahle serie si zaslouzi jeste vic hvezdicek nez je tady možných:)

05.07.2023 5 z 5

Tajemství obsidiánu Tajemství obsidiánu Petra Martišková

Tahle knížka byla dokonala!! Naprosto vhodná na podzimní a zimni večery, ale vlastne se da cist kdykoliv:) Anna, Damien i Cedrik (vlastne vsechny postavy:) mi byly moc sympaticke. Svět v teto knize je dokonale vymyšlený, az jsem nestacila zirat. Celkove mě dej vtáhl, napinal a bavil dohromady. Sice nejake veci sly uz vytusit dopredu (napriklad kdo je Damien) ale i tak to byla skvela knížka! Přečetla jsem ji asi za 2 dny a byla jsem opravdu mile prekvapena:)

22.06.2023 5 z 5

Vůně léta Vůně léta Petra Martišková

Tahle knížka se mi moc líbila!! Hodí se na letní čtení a je skvělá ️ Tahle autorka má samé skvělé knížky, četla jsem už většinu a můžu jen doporučit Vůně léta je skvělá!

04.07.2022 5 z 5

Jeden z nás je na řadě Jeden z nás je na řadě Karen M. McManus

Jeden z nas lze byla pecka, tohle bylo trosku slabsi, ale i tak muzu hodnotit vic nez pozitivne:) Jsem rada, ze se sem tam objevily nejake ty jiz zname postavy a ze pribeh byl opet fajn, ale ano nebyla to takova bomba jako prvni dil. Nicmene i presto se pet hvezdicek hodi a nabizi a urcite si budu hlidat nove autorciny knizky, protoze jsou skvele:)

15.08.2023 5 z 5

Historky ze tmy Historky ze tmy * antologie

Za me povidky (horory) uzasne! Fajn bylo to ze se mi vetsi polovina hororu libila nez nelibila. Nejake jsem doslova hltala, nejake plynuly pomalu. Ale cetla jsem za deste a za tmy, takze atmosferu to asi mělo:) A bojim se vseho, takze i u tohohle jsem usinala s perinou pres hlavu:)

Chuť prázdna Chuť prázdna Barbora Adamcová

Knizka byla fajn, rozhodne doporucuju precist, protoze zjistite jak se citi hlavni postava, ktera ma anorexii a popisuje sve pocity. Bylo to fajn, chvilemi i dojemne, ale musim rict ze me Annin otec trochu stval. Ale knizka jako takova byla fajn, rozhodne stoji za precteni:)

22.08.2023 3 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Jezis, ja tak miluju Avu!! Prisaham, ze tohle byla nejlepsi knizni hlavni postava a to už jsem jich poznala fakt dost. Ja naprosto miluju Olin styl psani, ty jeji knizky jsoi něco neskutecne skveleho. Zamilovala jsem si Avu, jeji styl pro humor, playlisty, hlasky, knizni styl, cosplay, proste vsechno. A romanticka linka byla taky uzasna, popravde jsem si myslela ze Navzdycky bude navzdycky top:) Ale neni!! Miluju te, ja vim zatim vede, za me rozhodne top!

17.08.2023 5 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Jako oddechovka to bylo moc fajn, ale obecne knizka byla takovy prumer. Obalka je teda bomba (duvod, proc jsem si knizku koupila), ale jinak je to proste 50 na 50. Romanticka linka byla fajn, ale nevim jestli knizka byla za me prumer kvuli tomu, ze jsem jeste nevidela nikdy Pomadu? Pomáda linka tam sla docela do detailu, takze mozna proto:)

14.08.2023 3 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

To byla bozii knizka:) Takova roztomila, zabavna celou dobu, čtivá. Mei byla skvela, vic nez dost jsem se s ní mohla ztotoznit:) Libilo se mi, ze tam byly detaily, hlasky, atd. z Harryho Pottera. Cokoladova linka v knizce byla tak navykova, ze jsem si hned jednu horkou musela uvarit:) Romanticka linka byla fajn, ale asi uz jsem cetla i lepsi. Ale knizka jako takova rozhodne stoji za precteni (s cokoladou haha)

14.08.2023 4 z 5

Cesta za štěstím Cesta za štěstím Jenn Bennett

Tahle knizka byla fajn, ale prijde mi ze byla zatim nejslabší od autorky:/ Stvala me Josiina matka, ta byla hodne otravna a Lucky mi uplne do oka nepadl. Josie byla mila a to se mi moc líbilo. Celkem jsem nemusela Beauty, hazelo na me takovy neprijemny dojem a hlavne jsem mela strach, ze knizka neskonci tak jak by mela. Ale letni oddechove cteni to urcite bylo, takze za me fajn:)

14.08.2023 3 z 5