lu6784 lu6784 komentáře u knih

Kalmann Kalmann Joachim B. Schmidt

Skvěle napsaná kniha, kterou prostě slupnete. Trochu smutná, trochu nečekaná, trochu zábavná, stoprocentně neotřelá.

18.09.2023 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Jak zde píše většina, taková oddychovka. Jako pustit si nějakou českou komedii ve stylu "Ženy to chtějí taky", pravděpodobně zapomenu, že jsem ji četla.

28.03.2022

Dravec Dravec Marek Epstein

Neskutečně sugestivně napsaný příběh. Přečteno doslova na jeden zátah

03.01.2021 5 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Krásně udělaná knížka. Taková láska.

29.03.2020 5 z 5

Příběh Luční boudy Příběh Luční boudy Miloslav Bartoš

Hezky napsané.

29.03.2020 4 z 5

Napříč střechou světa Napříč střechou světa Peter Hillary

Nějak mi nesedí vypravěčský styl. Často jsem se musela vracet zpátky. Dočteno tak do pulky

29.03.2020 2 z 5

Pravidla zdvořilosti Pravidla zdvořilosti Amor Towles

Čtivý příběh, který se mi těžko odkládal

05.11.2019 5 z 5

Něco jako velmi hezká součást katalogů Ikea. Hezky zpracované o tom žádná. Ale bude pro vás vážně životní objev zjistit, že vám bude lépe v zimě doma v huňaté dece, se svíčkami a v oblíbeném křesle?

27.12.2018 3 z 5

Omniwish@toronto.com Omniwish@toronto.com Václav Táborský

Dočetla jsem do 119 stránky. Nevím čím je to humoristické, přišlo mi to leda trapné a dál jsem nečetla

27.12.2018 odpad!

Morana Morana Aleksandra Cimpl Simeonović

Skvěle vykreslena postava

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Jedná z mých životních stálic

Chrám divů Chrám divů Leslie Parry

Skvělá knížka, skvělé postavy.

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Mě Hartl baví. Je to jako taková nenáročná romantická komedie. Jeho knížky jsou všechny v podstatě stejné a to je někdy to co od knížek chcete. Ze vám nabidnou něco důvěrně známého.

Cobainovi žáci Cobainovi žáci Miroslav Pech

Taková knižní jednohubka.

27.12.2018 4 z 5

Hodinky od Ašera Hodinky od Ašera Zuzana Dostálová

Přečteno asi za 8 hodin. Takový styl Hartl. Nenáročné, ctive, nijak to neurazí. Mám občas takové knížky ráda. Je to jako pustit si Přátele a vypnout.