loudalouda loudalouda komentáře u knih

Cyankáli v šampaňském Cyankáli v šampaňském Agatha Christie

Sice jsem jí ještě nepřečetla, ale na druhou stranu se mi líbí, že to není detektivka jako taková, že nezačíná nějakou akcí, odišuje se ;) A vy, co to kritizujete ¨, zkuste si napst inteligentní detektivku, jako psala Christie, a uviíme, jak moc budete potom kritičtí!! ;)

22.04.2013

Smrt pod sedmým grýnem Smrt pod sedmým grýnem Jaroslav Kuťák

Takhle knížka mi přijde taková podivná a upřímně, zaujal mne pouze ten konec ;)

13.02.2013

Jak přežít domácí mazlíčky Jak přežít domácí mazlíčky Jana Divišová

Zajímavě sepsané....

25.10.2012

Poslední Mohykán Poslední Mohykán James Fenimore Cooper

Četli jsme jí v angličtině a některé věty se mi zdály nelogické nebo nesrozumitelné, ale za to původní autor nemůže. Ta knížka byla určena pro nás, žáky sedmé či osmé třídy a byla převedena do jednoduché angličtiny a o moc kratší podoby. Z původních 344 stran byla jenom 40 stran tenká, také tem nebyly žádné detaily a co jsem si ptala o tom s jednou čtenářkou originálu, tak tam některé podstaty chyběly a byly spojené až někde 20 stran jinde.... takže četla jsem spoustu knih v angličtině. Mumie se vrací, Jane Eyre, Dobrodružství Toma Sawyera, Forrest Gump, Krátké příběhy Sherlocka Holmese, ale poslední Mohykán je z nich asi nejhosší.

21.06.2012

Království za story Království za story Petr Šabach

No moc mě to nezaujalo. Jinak očekávala jsem jeden příběh, nebo více, které by se na konci nějak propojily, ale celkem mě to zklamalo.

21.06.2012

Klasické příběhy Klasické příběhy Valerie Wilding

Docela dost v krátkosti sepsané opravdu známé knížky, čte se dobře, rychle.

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Kniha stojí na starou belu. Čte se velice pomalu, v textu jsem se ztrácela, nezaujal mě asi styl, a to je ten důvod, proč jsem si nepřečetla Líbáš Jako Ďábel....

Dům mrtvé tety Dům mrtvé tety Anne Karen

Pěkná knížka, moc povedená, zajímavá, dobře se čte ;)

Čarodějnice školou povinné Čarodějnice školou povinné Jill Murphy

Moc pěkná, ale některé úryvky mi přišly celkem nudné, zbytečné nebo o ničem ;)

Čtvrtý jezdec Čtvrtý jezdec Kate Thompson

Moc pěkná knížka, zajímavá, je to ale docela dost náhod, ale jinak pěkně sepsaná...

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

Teda, moc mě to nestraší :D jsou to jenom takové blbosti, ale o to líp a rychleji se to čte :-* :D

13.06.2012

Okresní : přebor Okresní : přebor Petr Kolečko

pěkná knížka, dobře se čte :)

10.06.2012

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Film je opravdu pěkný, ale my knížku čteme ve škole v angličtině, ale jako teda děs běs. I když si to přeložím, celkově se to čte hrozně špatně, moc se tam přeskakuje. Knížka se mi ani na začátku nelíbí.

16.04.2012

Mumie se vrací Mumie se vrací Max Allan Collins

My tuto knížku čteme v angličtině ve škole o konverzaci v angličtině. Podle mě je to anglicky lepší než česky

14.03.2012

Další prevít? Jen to ne! Další prevít? Jen to ne! Simon Brett

suprová knížka Celá tahle série pravítů je bezvadná

18.02.2012

Správná pětka znovu na ostrově Správná pětka znovu na ostrově Enid Blyton

Tuhle knížku mám doma a fakt moc se mi líbila

18.02.2012

Velké dračí závody Velké dračí závody Marion Meister

Pěkná, zajímavá, občas i napínavá. Tahle Trilogie je moc vydařená

17.02.2012 5 z 5

Magický dračí kámen Magický dračí kámen Marion Meister

Z těchto knížek jsem si koupila zrovna jako první tuhle. Suprová. Musela jsem mít i ty ostatní dva díly...

17.02.2012

Poklad skalního města Poklad skalního města Marion Meister

Skvělá knížka, četla jsem ji nekolikrát. Moc se mi líbila.

17.02.2012 5 z 5

Moc Moc Lisa Jane Smith

Tuhle jsem ještě nečetla, ale čekám až mi přijde. První dva díly byly super, ale moc se mi nelíbil ten neuzavřený konec druhého dílu. Nemám ráda, když mám knížku a musím si koupit další díl, abych věděla, jak to dopadlo... XD Ale moc se na to těším, i na pokračování

17.02.2012