lopukx lopukx komentáře u knih

Hedvábný řetěz Hedvábný řetěz Zdeněk Hanka

Velmi povedená kniha, pan Hanka je vyjímečný autor. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení.

15.08.2015 5 z 5

Praga Piccola Praga Piccola Miloš Urban

Vynikající čtení

06.08.2015 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Smekám, tak poctivé napsané dílo by si zasloužilo stát se povinnou četbou na školách. Jsem opět hrdá, že jsem z tohoto malého koutu Evropy, že jsme měli a máme odvážné lidi kolem sebe a skvělé autory. Jen si naši Evropu nesmíme odevzdat hordám barbarů, jež nevyznávají naše hodnoty a kteří už číhají na hranicích, jako při pádu říše Římské. Pro ty jsme Unii nebudovali. Děkuji pane Šulci.

06.08.2015 5 z 5

Vila v Rokli Vila v Rokli Zdeněk Hanka

Skvělé čtení, autor umí poutavě psát, přečteno jedním dechem, doporučuji.

17.07.2015 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Humor přesně podle mého gusta, inteligentní, pravdivý. Chci Saturnina za svého sluhu! Saturninové, prosím hlaste se. Nejlepší česká kniha minulého století, super.

26.04.2015 5 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Nechala jsem se unášet vynikající a nádhernou knihou do snů i skutečností. Nadčasové dílo plné citů a pocitů. Nenechte si ho ujít.

29.11.2014 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Krásná kniha, Kate Morton je pani Spisovatelka. Kniha mě doslova pohltila. Kombinovat několik časových rovin s takovou jistotou je náročné, ale jako celek báječně působí. Všem přemýšlivým čtenářkám doporučuji, já jsem byla unesena četbou, přečteno jedním dechem

09.11.2014 5 z 5

Ranhojičova pouť Ranhojičova pouť Wolf Serno

Výtečná kniha s bohatým dějem, mnoha zvraty a pěknými dialogy. Mohu vřele doporučit. Přečtu si i další díly, protože jsem ráda, že jsem objevila skvělého autora historických románů.

06.09.2014 5 z 5

Partitura pro srdce Partitura pro srdce Zdeněk Hanka

Kniha je výborně napsaná, dobře se čte, jednoznačně dporučuji. Nelehký příběh vzdělaného emigranta, který má spád, lehkost i humor.

06.09.2014 5 z 5