Liuyio Liuyio komentáře u knih

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

(SPOILER) Aiden viděl Elsu poprvé ve škole a už jí držel za krk a řekl jí že jí zničí ????
Pokud mé matematické výpočty jsou správně oboum bylo na té scéně 16-17 a kniha potom pokračovala o 2 roky později což znamená že Aidenovi bylo 18 a Else bylo 17. Nejsou na to pořád nevyspělí aby měli mezi sebou takové sexuální scény v knize kterých tam bylo celkem dost ? Else ještě ke všemu bylo 17. Oba charakteři by si radši měli zajít k doktorovi a dát se dohromady než být spolu, Aiden ji neustále manipuluje a dělá si co chce, Elsa si prošla dva roky peklem protože ji na škole kvůli němu šikanovali a ona s ním stejně skončí :D

06.01.2024

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Knihu jsem rychle přečetla a tím končím moje pozitivní hodnocení na knihu...

06.01.2024

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

(SPOILER) Abych byla upřímná kniha měla TOLIK potencionálu udělat z toho mou oblíbenou knihu. Server kde ti určí jak se zabiješ a v jaký čas se zabiješ, už jen to vypadá jako zajímavý příběh, ale ono nic. Omlouvám se ale Cara byla postava kterou jsem nemohla vystát. Před koncem se kamarádky pohádají a kdyby si promluvily, Mehrín by nemusela málem přijít o život. Myslela jsem si že by to opravdu byl thriller jak se na obálce psalo, třeba by se vypravily sami najít autora serveru, ale nakonec nedorozumění mezi kamarádkama a silné pouto mezi nima.

18.12.2023 3 z 5

Ahoj, tady Sam Ahoj, tady Sam Dustin Thao

Knihu jsem nedočetla. Julie mi moc nesedí

17.12.2023

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Věděla jsem dopředu že to je mafia romance a že se postavy jen tak bezdůvodně zabíjeli, ale vždycky to ve mě vyvolalo nepříjemný pocit

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Moc pěkná kniha, letní četba jako vyšitá

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Chtěla jsem jen roztomilé seznámení a žádný konflikt. UFFFF to byla teda jízda drama, čekala jsem od knihy více, ale jinak byla v pohodě

V podstate som celkom v poriadku V podstate som celkom v poriadku Gail Honeyman

Opravdu moc krásná kniha, trochu jsem odbočila z mé komfortní zony a vůbec toho nelituji, kniha ve mě vyvolalo hodně emocí

17.12.2023 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Charlie je moc pěkně napsaná postava, myslím si že každý dospívající člověk by si měl přečíst tuhle knihu, třeba by se jeho/její pohled na okolí změní. Moc se mi líbili reference na knihy které tam byli zmíněny a také i písničky

Vše, co vím o lásce Vše, co vím o lásce Dolly Alderton

Tohle byla moje první nonfiction kniha a upřímně mě dost zklamala

17.12.2023 1 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Knihu jsem četla opravdu dlouho v tom smyslu že jsem ji pořád odkládala, ale od druhé poloviny se to už začalo rozjíždět

17.12.2023 2 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Co k tomu říct, musela jsem se nutit knihu dočíst, už si ani nepamatuju co se v té knize opravdu stalo TT

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

(SPOILER) Knihu jsem četla v angličtině jelikož originální obálka byla opravdu překrásná a měl to neskutečný vibe na letní četbu. Řekla bych že kniha není úplně lehká v angličtině přečíst, dalo mi to celkem zabrat ale v knize jsem určitě pocítila vůni toho léta a místo kde se kniha odehrávala bylo taky moc pěkné, ale řekla bych že kniha je jen pro estetiku léta jinak láska mezi hlavníma charaktery, nemyslím si žeby to mezi nima vydrželo dlouho...

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

(SPOILER) Stejně jako kniha ,,Návod na vraždu pro hodné holky" tohle je také YA thriller kniha ale upřímně nevím kde ten thriller byl. Co jsem strašně ocenila na knize bylo to, že kapitoly byly nesmírně krátké, každá kapitola měla max 5 stránek a proto i kniha měla skoro 100 kapitol. Ani ten plot twist v knize nebyl tak šokující a ten zaláskovaný trojúhelník co tam je. Achjo asi se půjdu vybrečet do kouta

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

BOMBA, napínavá kniha kde jsem musela položit knihu a zamyslet se nade vším co se děje v knize

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Řekla bych že tahle autorka je velice ,,overrated" ty její básně byli zvláštní

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Knihu jsem četla v létě a byla moc pěkná

17.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Moc se mi líbili obrázky které v té knize byli. Kniha je napsaná z pohledu Cardana a dala celé téhle knižní trologii větší grády. Četla bych ji spíše až po celé triologii