Liška37 Liška37 komentáře u knih

Spáčka a vřeteno Spáčka a vřeteno Neil Gaiman

Moc krásná knížka. Jak ilustrace,tak příběh v Gaimanovském stylu :)

15.11.2017 5 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

Co k tomu říct-prostě geniální! Moc dobře vím proč je Samantha Shannon moje nejoblíbenější autorka. Jakožto třetí díl obstál oproti prvním dvoum dílům-napětí,akce,emoce,skvěle vymyšlené zápletky,nové postavy... Miluju ten svět,miluju postavy v něm,no prostě miluju všechno na téhle serii :) Vyplatilo se na tenhle díl počkat. Teď zas čekání na pokračování... Samantho pospěš si ! :D

15.10.2017 5 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Jako ostatní díly serie kniha ušla.

07.03.2016 3 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Sarah J. Maas opět nezklamala. Opravdu jsem z knihy nadšená a nemůžu se dočkat pokračování.

14.10.2017 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Skvěle napsaná,milá a hlavně vtipná knížka! Hlavní postava Simona mi přirostla k srdci. Opravdu moc hezký a zajímavý příběh :)

13.09.2017 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Jako třetí díl kdy zápletka vyvrcholí kniha nezklamala. Konec i děj napínavý,konečné rozuzlení dobré. Postavy jsou dobře propracované,i vztahy mezi nimi.

12.09.2017 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Opravdu bravurně napsáno. Autor má schopnost člověka vtrhnout do děje a už ho nepustit. Zápletky skvělé,s postavami se člověk sžije. Jdu si ihned přečíst druhý díl :)

01.09.2017 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Geniální! Čtvrtý díl se jistě vyrovná třem předchozím dílům. Extrémně napínavý a krásný příběh.

22.04.2015 5 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Závěrečný díl serie byl velmi napínavý a zajímavý. Tím jak byla vyprávěna z více pohledů tak tvořila kontrastní a komplexní nákres. Bohužel autor se řídí nejoblíbenějším pravidlem autorů - zabij svou oblíbenou postavu...takze jsem byla lehce zklamaná,ale i přes tuhle smrt jsem si knihu velmi užila a celou serii mohu vřele doporučit.

15.11.2017 5 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Druhý díl je stejně skvělý jako první. Je vyprávěn z více pohledů,což mě velmi bavilo a ráda jsem se dívala na svět očima více postav. Napínavé to je jak kšandy. Opravdu skvěle napsaná kniha. Jdu na třetí díl! :D

12.10.2017 5 z 5