Lira Lira komentáře u knih

Muka Muka Lauren Kate

Kniha také byla pěkná, ale tady se ukazovala dost často špatná část Daniela a Luce mi tu připadá jako slaboch.

06.03.2013 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Kniha je úžasná a přečetla jsem jí už asi pětkrát.

06.03.2013 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Líbí se mi to, ale problém mi asi nejvíce dělaly upíři a ta jejich blbost s kůží a diamantěním. Je to dost nesmyslný a Bella v dalších dílech bude dost hloupá a celkem to bude stát skoro za prt.

04.10.2012 5 z 5

Manga - Svět hrůzy a temné magie Manga - Svět hrůzy a temné magie Christopher Hart

Jsou tam dobré rady pro kreslení doplňku na svá manga.

04.10.2012

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Tato kniha nebyla už tak dobrá jako jednička, ale dost se toho vysvětlilo a mohly jsme poznat jednoho Hledače, jenž v prvním díle zaútočil na Callu a Shaye v knihovně. Systém Hledačů mě zaujal, ale občas nějaké části byly moc nudné.

10.08.2012 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

kniha mě zaujala a už jsem jí četla snad desetkrát. Matka jí také četla a obě sdílíme názor, že je to dobrá kniha s dobrým příběhem. Osobně jsem to spisovatelce napsala a určit si přečtu její další knihy jako je River. Kniha skončila tak, že se lidí musí prostě dostat k další, aby věděly více.

10.08.2012 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Kniha mě stoprocentně ohromila a líbí se mi .
Doporučuju :)

01.04.2012 5 z 5

Kamenný sokol Kamenný sokol Lene Kaaberbøl

Dobrodružství začíná , witch musí najít střepy času.

03.01.2012

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

Určitě znáš Upíří deníky. Mě Edward s Bellou neuchvátili a na Upíří deníky jsem se ani nepodívala. Mám sice pár dílů doma, ale když to nečtete od začátku, vůbec nevíte "o co jde". Určitě víš, že na úvodu záleží nejvíc, aby nás podnítil přečíst celou knihu. Úvod je zajímavý, ale nijak moc nerozvrátil můj názor na upíry. První kapitola mě ale připoutala k ději a já se ponořila do 19.století.

31.12.2011 5 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

V této knize Elenu trápí lži a bojuje proti damonovi , který jí chce ublížit a zjišt´uje že se něco stane a snaží se chránit všechny které miluje.

31.12.2011 3 z 5