Lira Lira komentáře u knih

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Mohu říci, že je to kniha pro dospělé a pro lidi, kteří rozumí dobře chemii a mají rádi děti. Líbil se mi příběh a vampýři mi vůbec nevadily, ale když se začalo mluvit o dětech a mluvilo se dost o chemii, tak jsem už to nedokázala číst a radši to ukončila.
Kniha pěkná, ale není to můj styl.

19.03.2013 3 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Lisa Jane Smith

Jako první se dá říct, že je to dobré čtivo. Vtáhne čtenáře do doby Anglie v dobách, kdy existoval Jack Rozparovač. Stefanova a Damonova cesta se mi líbí a je to lepší série než ty ostatní.

19.03.2013 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

knihu jsem čekala podle anotace trochu jinou, avšak i takto se mi velmi líbila. Alden mi přirostl k srdci a celý děj, i když byl trochu jednoduchý, se vydařil.
Doporučuji.

19.03.2013 5 z 5

Můj nesmrtelný ochránce Můj nesmrtelný ochránce Jen Holling

Jako první mohu říct, že je to román pro ,dospělé' ženy. Kniha mi připadala na začátku zajímavá, ale postupně se mi zdála spíše oddychová. Čarodějnicím příliš nefandím, ale příběh stojí za přečtení.

17.03.2013 4 z 5

Šest medvědů s Cibulkou Šest medvědů s Cibulkou Miloš Macourek

Určitě by se měl každý podívat na film. Fakt super.
Doporučuji.

16.03.2013 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Můj názor je trochu složitý, jelikož si příliš nejsem jistá. Příběh celkově byl dobrý a zápletky skvělé, ale postavy mi trochu neseděli. Hlavně mě dráždila postava Nora a její přítelkyně Vee. Nora mi ze začátku připadala sympatická, avšak po čase si uvědomuji, jak je totálně pitomá a moc ,Dříve činní a pak se ptá'. Úplně ten případ. Vee se mi zas zdá příliš ukecaná a za kamarádku bych jí nikdy rozhodně neměla. Příběh trochu zachránil Patch a ten jeho humor.
Nějaké pasáže tam také nemuseli být a nějaké se mohli trochu i pozměnit.
Další knihu si přečtu, i když s přivřenými oči.

15.03.2013 4 z 5

Pokrevní příbuzní 1 Pokrevní příbuzní 1 Ellen Schreiber

Příběh je zajímavý a nějaké obrázky byly i moc pěkné. Jistě si přečtu brzo i knihu.

15.03.2013 5 z 5

Andělé: Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci Andělé: Obraťte se na své anděly s prosbou o vedení, útěchu a inspiraci Francis Melville

knihu jsem našla náhodou v knihkupectví a bez velkého uvažování nad ní jsem si jí koupila. Je to kniha popisující anděli a jejich původ. Nemá nějak moc detailní informace, spíše jen jak co jde. A kniha je trochu chudá i nějaké informace jsou zbytečné.

14.03.2013 3 z 5

Kill Me, Kiss Me 1 Kill Me, Kiss Me 1 Lee Young Yuu

Moc pěkný příběh

Kill Me, Kiss Me 1 Kill Me, Kiss Me 1 Lee Young Yuu

Když jsem o tom četla, tak se mi to moc nezamlouvalo, ale jelikož mám ráda manga, tak jsem to alespoň zkusila a vůbec nelituji.

Fly High! - Leť výš 1 Fly High! - Leť výš 1 Nacumi Óči

Moje první manga. Děj se mi líbil a obrázky moc také.

Fly High! - Leť výš 2 Fly High! - Leť výš 2 Nacumi Óči

Tak tu máme dvojku. Líbila se mi a přečetla jsem si jí nejméně dvakrát a více určitě budu. Líbí se mi kresba a příběh také není špatný.

Líbání zakázáno Líbání zakázáno Nači Júki

Ze začátku mi to připomnělo jednu amatérsky přeloženou mangu a moc se mi nezdála, ale pak to začalo být zajímavé.

Ve službách Nuly 2 Ve službách Nuly 2 Nana Močizuki

Totožnost zlodějky by byl jasný už v prvním díle, ale tady mi to moc nevadilo, jelikož jsem se zas dobře zasmála.
A Luisa měla moc krásné šaty a vypadala roztomile.

Ve službách Nuly 1 Ve službách Nuly 1 Nana Močizuki

Vtipné, zábavné a pěkné obrázky. Trochu více ecchi, ale doporučuji.

Klíč světla Klíč světla Nora Roberts

Skvělá kniha a super postavy. Líbil se mi přede vším konec, kde hlavní postava dokázala přemoct zlo ovládající sen.

10.03.2013 5 z 5

Krev predátorů I. - Přísaha mrtvému, ztráta paměti Krev predátorů I. - Přísaha mrtvému, ztráta paměti Valerie Theriel

Nevím, jestli jí budu číst, protože je hrozně drahá.

10.03.2013

Zoufalství Zoufalství Lisa Jane Smith

U téhle knihy jsem prozatím skončila, proto tady udělám souhrn toho, co jsem se zatím dočetla. Musím přiznat, že se mi to líbilo i navzdory tomu, že nějaké části v knihách byly hloupé nebo to byla totální kravina. Od třetí knihy to byl propadák, ale po zmizení Stefana se mi to začalo líbit. Damon začal ukazoval svou dobrou stránku a Elena mi nepřipadala už tak ,divná'.
Dál budu určitě číst.

10.03.2013 4 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Trochu mě mrzelo, že to není jako ze seriálu, ale příběh byl zajímavý a někdy i vtipný.

10.03.2013 5 z 5

Pátrači Pátrači Joan Lennon

Kniha patřila kdysi tátovy, ale máma mi jí dala přečíst, protože jsem se nudila a po přečtení mi jí dali.
Příběh se mi zdál na začátku velmi matoucí a bylo to celé zamotané. Po více kapitolách už jsem ději rozuměla a nakonec mám názor takový, že se mi to líbilo. Nečetlo se mi to moc dobře, ale děj byl super.

10.03.2013 3 z 5