Kamenný sokol

Kamenný sokol https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60291/w-i-t-c-h-strepy-cas-60291.jpg 4 56 10

W.I.T.C.H. - Střepy času série

Z pevnosti Kondrakaru se podaří uprchnout bývalému mistru magické vědy, který zde byl uvězněn za nebezpečné experimenty s časem. Aby mohl ovládnout svět, musí znovu změnit čas pomocí Magické koule, rozbité před mnoha staletími. K tomu však potřebuje čtyři Střepy z Magické koule - Sokolí, Orlí, Soví a Fénixův. Je zřejmé, že přišel čas povolat na pomoc Strážkyně Kondrakaru - pět čarodějek Will, Irmu, Taranee, Cornelii a Hay Lin. Uspějí však dívky proti nebezpečnému protivníkovi, který má schopnosti, o jakých se jim ani nesnilo?... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Stone Falcon

DK197
18.04.2023 3 z 5

KNIHA: Svým způsobem vážně bolí, když si přečtete knihu z vašeho dětství a jste zklamáni. Na druhou stranu mám pocit, že ani tenkrát první díl této série nepatřil k mým nejoblíbenějším. Ruku na srdce - zhruba 30 stránek zabere rozjezd příběhu a 10 stránek jeho ukončení po hlavní zápletce. Takže na ni samotnou a hledání střepu zbývá něco kolem 60 stránek. A to je na pořádně zajímavý příběh opravdu málo. Je to velice, velice jednoduché. Taková jednohubka, které rozhodně potěší spíš mladší čtenáře. Další díly jsou na tom mnohem lépe. Ale i tak je to čtivé s celkem zajímavým rozuzlením na konci.

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

ava.s
28.07.2021 2 z 5

Bohužel už dlouho nejsem v cílové skupině, přesto jsem jeden díl z těchto 4 přelouskala...Kniha je určitě jen pro děti, mládež by po tom sáhla cíleně asi těžko, možná maximálně z nostalgie.
"Knihu" jsem našla v knihobudce a zkrátila si tak čekání u doktora. Witch jsem nikdy nečetla, tak mi unikaly slouvislosti, ale člověk se zorientoval rychle.

Anotace ze zadní strany sešitku, je vlastně obsah knížečky ve 3 větách bez balastu...

Přečíst se to dá, beru, že je to pro děti, tak je to takové jednodušší až hloupoučké, velká písmenka, kniha rozdělena do 4 knížeček o cca 100 stranách... což mi vadí asi nejvíc, ale takhle se hold dnes vydělává.

V 6-10 letech by mě to možná i bavilo, ale myslím, že i v tomto věku bych mohla najít lepší a zábavnější literaturou.

Hoshi
14.05.2020 4 z 5

Witch mám už léta ráda, vyrostla jsem na nich. Střepy času jsou velmi čtivé, napínavé, bohužel mi tam něco chybí. Uvidíme, co přinesou zbylé díly .

Ailee
12.01.2017 4 z 5

Ano, ano, už bych této knize měla být odrostlá, ale kdo si rád nezavzpomíná nad knihou, kterou četl jako dítě? Pořád se mi líbí!

any333
31.07.2016 5 z 5

Čekala jsem jistou podobnost s knihami o Winx. Nevyplnila se. Je tady víc dobrodružství a záhad. Možná to bude tím, že je to první díl čtyřdílné série.

Smrtka92
01.02.2015

Zajmavý začátek příběhu. Překvapil mě hlavně moment ke konci.

Dep8
03.01.2013 5 z 5

I když se to asi nezdá - tato série knih je podle mě zajímavá.

TessDragon
09.08.2012 5 z 5

Miluji Witch příběhy,obzvlášt tento.

Lira
03.01.2012

Dobrodružství začíná , witch musí najít střepy času.