Spáry orla

Spáry orla https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11896/witch-strepy-casu-ii-spary-orla-11896.jpg 4 52 8

W.I.T.C.H. - Střepy času série

V Heatherfieldu, jinak docela obyčejném městě, žije pět neobyčejných dívek: Irma, jejímž živlem je Voda, Taranee, spjatá s Ohněm, Cornelia, která vládne Zemi, Hay Lin, jež drží ve svých rukou lehkost a volnost Vzduchu, a konečně Will, nositelka Srdce Kondrakaru, silného amuletu, ve kterém se všechny přírodní živly spojí v průzračnou a silnou energii. Dohromady jsou W.I.T.C.H. - pět mladých Strážkyní Kondrakaru. A svět je právě potřebuje... Čarodějky úspěšně zachránily Sokolí střep před zlým Duchem Času Šeredýrem, ale po návratu z Kondrakaru trpí nezvyklými závratěmi a bolestmi hlavy. Taranee se navíc začíná chovat divně ve společnosti nového spolužáka, který si říká Mongo. Skrývá snad Taranee před svými kamarádkami nějaké tajemství? Při své druhé cestě časem mají Čarodějky za úkol najít Orlí střep. Osud je znovu zanese na Orbis, podivný svět, kde lidé neuznávají nic jiného než hrubou sílu. A Šeredýr už je netrpělivě očekává...... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Talons of the Eagle

DK197
20.04.2023 4 z 5

KNIHA: Druhý příběh pracuje se dvěma zápletkami, přičemž jedna může mít přesah a něco mladému čtenáři sdělit. Celé je to příjemné a čtivé. A rozhodně lepší než první díl.

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

Jaehyun
05.07.2021 5 z 5

Za mě asi nejlepší díl že série :)

Hoshi
15.05.2020 4 z 5

Druhý díl byl velmi čtivý, ale stejně jako u prvního dílu mi něco v příběhu chybí a nemohu přijít na to co.

any333
31.07.2016 5 z 5

Začíná se to rozjíždět a Šeredýr intrikuje. Kdyby tak věděl předem, že si moc nepomůže...Mraveneček bude mít nejspíš v téhle sérii ještě nějakou důležitou magickou roli.

Smrtka92
10.02.2015

Druhý díl zase zaujal tak jako prví

Dep8
15.12.2012 4 z 5

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska! :)

TessDragon
09.08.2012 5 z 5

Tyhle Witch příběhy jsem milovala.;)