Linu Linu komentáře u knih

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Skvělé knihy! Stoprocentně si je někdy přečtu znovu.
P.S.: Krásné dárkové balení :-).

02.08.2014 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Skvělá kniha! Není co dodat!

02.08.2014 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Skvělá kniha!! Já Twilight ságu prostě zbožňuju!! Paní Meyerová opět nezklamala!!

21.07.2014 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Celá Twilight sága je má srdcová záležitost a proto se mi i tento díl moc líbil.
K chování Belly chci napsat jen to, že mi vůbec nevadilo. Bella mi byla dokonce sympatická a já si ji celkem oblíbila.

11.07.2014 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nádherná kniha! Miluji Twilight ságu a knihy jsou opravdu lepší než filmy!

07.07.2014 5 z 5

Tereza – Etiketa pro dívky Tereza – Etiketa pro dívky Ladislav Špaček

Zajímavý nápad, skloubit příběh s etiketou. Kniha se mi moc líbila a vědomosti z ní se mi budou v životě určitě hodit! Každý člověk by měl mít základy etikety.

02.07.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha byla pěkná, hezky napsaná.

01.07.2014 4 z 5

Krása přináší smrt Krása přináší smrt Mary Higgins Clark

Kniha měla hezký děj, jen mě pěkně naštvalo, že anotace ke knize vůbec neseděla... Jinak kniha se krásně četla, byla zajímavá a poutavá.

27.06.2014 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Knihu jsem nejdříve četla jenom proto, abych věděla, jak to dopadne, protože jsem viděla filmy a opravdu se mi nechtělo čekat do roku x až se filmaři laskavě rozhoupají :-D. A také jsem byla neskutečně zvědavá :-D...
Poté jsem se ale do knihy začetla a mohu říct, že čtení knihy rozhodně nelituju!! Kniha byla hrozně hezká, nedalo se od ní odtrhnout. Stále jsem musela číst a číst :-D. Někdy jsem i brečela... Co dodat? Mohu jedině doporučit.

17.06.2014 4 z 5

Hříbě Hříbě Hans G. Franciskowsky

Naprosto suprová, jen škoda, že má tak málo stran...

12.06.2014 5 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Kniha byla fakt suprová!! Četla se jedním dechem. Já ji přečetla během 24 hodin. Opravdu doporučuji a rozhodně si přečtu i další knihu od Jacky.

08.06.2014 5 z 5

Puls Puls Echo Heron

Kniha se mi líbila, ale občas se mi pletly postavy. Děj byl rozhodně zajímavý, nechybělo napětí.

07.06.2014 4 z 5

Konečná diagnóza Konečná diagnóza Echo Heron

Moc zajímavé téma. Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Moc mě bavila!

26.05.2014 5 z 5

Emma Emma Jane Austen

Knihu jsem rozečetla, ale po pár kapitolách jsem ji zavřela, protože mě nebavila. Nechci ji odsuzovat, protože vím, že tuto autorku má rádo hodně lidí. Mě tato kniha prostě nesedla, asi to není můj žánr :-(.

21.05.2014

Léto na planinách Léto na planinách Patricia Leitch

Super kniha, vtipná, hezky napsaná. Mohu jedině doporučit.

19.05.2014 5 z 5

Divoká jízda Divoká jízda Patricia Leitch

Tato kniha byla perfektní! Obnovila u mne lásku ke koním a možná začnu znovu jezdit!! Jsem z ní nadšená.

15.05.2014 5 z 5

Westík Westík Ingrid Bolle-Kleinbub

Četla jsem. Je to velmi šikovná příručka pro chovatele westíků, nebo pro ty, kteří si chtějí westíka pořídit.

13.05.2014

Rozpustilá opička Rozpustilá opička Julia Boehme

Četla jsem, byla pěkná.

Nejchytřejší poník na světě Nejchytřejší poník na světě Julia Boehme

Hezká, vtipná :-). Pro menší čtenáře ideální, ale číst to může v podstatě každý. :-)

Čtyřnohý zachránce Čtyřnohý zachránce Julia Boehme

Když jsem byla malá, knihy se mi moc líbily.