Krása přináší smrt

Krása přináší smrt

Desetiletá dcera státní zástupkyně Kelly McGrantové se po autonehodě ocitne v péči vynikajícího plastického chirurga. Jaké je Kellyino překvapení, když se při kontrole setká v ordinaci s cizí krásnou ženou, která má povědomou tvář. Proč si chirurg vypůjčil Kellyinu podobu

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46914/krasa-prinasi-smrt-46914.jpg 4.377

Let Me Call You Sweetheart (2008)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

dom.ini

Kdyby to bylo možné, dala bych knížce tak 2,5*. Příběh a zápletka byla zajímavá, ale mi osobně vůbec nesednul styl napsání. Velmi krátké kapitoly a časté přeskakování na mě působily zmateně, často jsem musela přemýšlet, o kom se právě mluví a díky tomu se mi také nepodařilo do knížky dostatečně začíst a ke čtení jsem se musela často nutit. Také jednaní některých postav pro mě bylo často naprosto nepochopitelné. Knížku bych si tedy znovu už nepřečetla.

kaspice

Úžasná kniha.. závěr zcela jiný, než jsem si myslela:-D

Šmoulinka1980

Moje 3. přečtená kniha od této autorky a zatím se mi tato líbila nejvíce. Zaujalo mě jak téma příběhu, tak čtivost a v neposlední řadě i nepředvídatelný závěr. Vraha jsem netipovala správně, bylo to napínavé až do konce. Jen i já četla stejné vydání jako Prateri tj. edice Klokan 2010 a opravdu byl text plný překlepů a chybějících písmen a dost to rušilo :-(.

i.stefany

Námět knihy je velmi zajímavý a nevšední. Výborný plastický chirurg pomáhá ženám k jejich dokonalosti. Proč ale vypadají stejně? Je to příběh o lásce, nenávisti a zločinu. Závěr knihy je opravdu nečekaný.

magdalena13
13.11.2017

Dobrá kniha, napínavá, vraha jsem výjimečně neodhalila

EvikU.
07.04.2017

Musím říct, že už nemám moc knih od této autorky nepřečtených. Je skvělá.

motolka
31.08.2016

Zajímavě napsané a napínavé. Konec překvapil.

vlastus52
18.04.2016

Mary opět nezklamala, kniha se dobře četla :-)

ritz
21.08.2015

Čtivá, zajímavá a napínavá knížka, autorka píše poutavě s překvapivým rozuzlením.

petka-2007
15.02.2015

Kniha mě bavila, dobře se četla.

Prateri
16.10.2014

Prima kniha, napínavý děj. Četla jsem tuto knihu z edice Klokan 2010, byla plná překlepů, písmenka ve slovech chyběla a někde zase přebývala - asi aby se udržovala rovnováha. Výtisk jak po flámu.

Linu
27.06.2014

Kniha měla hezký děj, jen mě pěkně naštvalo, že anotace ke knize vůbec neseděla... Jinak kniha se krásně četla, byla zajímavá a poutavá.

monte
13.10.2013

Pěkné čtení, nečekané rozuzlení, vraha jsem neodhalila

kika 13
25.01.2013

Pěkný psychologický román.

WEIL
19.08.2011

Záhada střídá záhadu. Ale autorka vše rozřeší, umí to.