Limetkasknihou Limetkasknihou komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá kniha♥️Doporučuji♥️

11.11.2020 5 z 5

Zeměpisná šířka nula Zeměpisná šířka nula Windsor Chorlton

Za mě musím říct dobré čtení moc doporučuji????

18.10.2020 5 z 5

Tornádo - Kdo přežije bouři? Tornádo - Kdo přežije bouři? Chris Ryan (p)

Tornádo musím říct že i když je to o 13 letých klukách tak mě to uplně dostalo co vše v tom věku zvládly čim si prošly jake rozhodnutí musely udělat doporocuji si přečist ale je to v serii:)

Ještě než zabije Ještě než zabije Blake Pierce

Ještě než zabije to je pro mě luxusní thriller ta zápletka je uplně dobrá dějově a vývojově je též skvělá:) to vyšetřování ten postup vražd mě uplně dostal za mě dobrá knížka....

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Trhlina tak tu jsem poslouchala v audio a pro mě to cele bylo strašidelní nepochopitelné a skvěle zároven ty zvukoví kulisy byly skvělí skvěle se to poslouchalo a kniha bavila:)

Tma Tma Jozef Karika

Tma co k ní napsat asi to že mi trvalo pochopit děj :) nakonci sem pochopila ale moc mrazivé mě to nepřislo:)

Strach Strach Jozef Karika

Strach na mě byl tak trošku mix ale atmosféra luxusní ty zápletky byly dobře vymyšlené občas nepochopitelné ale dobré:)

09.10.2020 4 z 5

Neznámá pravidla Neznámá pravidla David Morrell

Neznáma pravidla byly založení na dobrým ději ale strašně se to vleklo, a vlastně se to vleklo celou kniho :( ale jinak mě děj bavil jen bych asi trošku něco udělala jinak...

Misery Misery Stephen King

Misery mě opravdu zklamala čekala jsem od ni asi víc než tam bylo:( Byly na ní skvěle ohlasy že je to masakr a nakonec pul knihy nuda a druha půlka se vlekla a konec rychli :( Já sem asi čekala víc :( než mi kniha mohla dát.. proto asi sklamání:(

09.10.2020 2 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Řbitov zvířátek je fakt povedena kniha:) byla velmi přesvědčivá a docela mi zni šel mraz po zádech a za mě lepší jak film je tam víc detailu :)

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Černočerná tma mě velmi bavila,sice ta první povídka mě moc nebavila ale od druhé jsem se nemohla odtrhnout:) konce mě dost překvapily ale dali se očekavat:)