Tornádo - Kdo přežije bouři?

Tornádo - Kdo přežije bouři? https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400164/bmid_tornado-l1R-400164.jpg 3 5 2

Code Red série

Vaše letadlo bylo uneseno. Na jeho palubě je terorista. Co byste dělali vy? Ben spolu se svým přítelem Angelem opouštějí letadlem Kajmanské ostrovy, ohrožené hurikánem. Letadla se zmocní únosce, který s ním chce zničit rafinérii, patřící Angelovu otci. Tato katastrofa by přinesla smrt tisícům lidí. Ben a Angelo jsou odhodláni této tragédii zabránit. Přitom se ocitají uprostřed hurikánu a blíží se k ním tornádo...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Twister , 2008

ivzu77
11.05.2022 3 z 5

No tak ten třináctiletý Ben má za sebou tedy během jednoho roku tolik životních zkušeností, překonaných katastrof a životních výzev a výher, co jiného nepotká za celý život. Knižní sérii jsem začala od prvního dilu. Potopa, Požár a Tornádo. Každá kniha je napínavá a rychle se čte. Už se k nim asi nikdy vracet nebudu, ale dalším čtenářům i doporučuji.
Splnila jsem opět ČV 2022 - Kniha s méně než 22 hodnoceními - v době čtení má kniha 4 hodnocení.

Limetkasknihou
09.10.2020 5 z 5

Tornádo musím říct že i když je to o 13 letých klukách tak mě to uplně dostalo co vše v tom věku zvládly čim si prošly jake rozhodnutí musely udělat doporocuji si přečist ale je to v serii:)

boj o přežití dobrodružné romány hurikány a tornáda

Chris Ryan (p)
anglická, 1961