LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Tady se asi vzepřu většině. Mně se Nové sliby líbily víc než první díl :-)

25.07.2022 5 z 5

Pod karmínovým nebem Pod karmínovým nebem Elizabeth Haran

Těch happy endů není nikdy dost a tady jsem to těm postavám moc přála :-)

23.07.2022 4 z 5

Zloděj stínů Zloděj stínů Elizabeth Hoyt

Na Wintera a Isabellu jsem se strašně moc těšila a ani v nejmenším jsem nebyla zklamaná :-)

22.07.2022 4 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Knihy této autorky mám vážně ráda a Pomýlené srdce se jí opět povedlo. Trochu jsem se bála přehnaně dramatického konce, ale naprosto zbytečně :-)

10.07.2022 5 z 5

Dům na Riviéře Dům na Riviéře Natasha Lester

Po Skříni plné Diora jsem měla asi příliš velká očekávání...

10.07.2022 3 z 5

Kouzlo obsidiánu Kouzlo obsidiánu Petra Martišková

Mouchy, které jsem viděla na prvním dílu, u druhého zmizely. Za mě naprosto skvělé pokračování a rozhodně předčilo má očekávání.

28.06.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

4,5 dala bych i pět čistých, ale trochu mě rozladil ten konec... Ani ne tak to, že byl otevřený, to mi u romantiky nevadí a naopak se mi líbí, že se detektivní zápletka řeší celou sérii (třeba u Sabriny Jeffries), spíš mi tam vzhledem k duchu knížky chyběl temnější tón epilogu... Ta duha a jednorožci na samém konci byly fajn, ale čekala jsem něco víc, co by mě navnadilo na další díl...

27.06.2022 5 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Asi jsem prostě očekávala víc, protože nápad se mi strašně líbil.

30.05.2022 3 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších knížek, v angličtině jsem ji četla hned několikrát a určitě si ji přečtu znova. Jen teda ta paní na obálce pro mě v žádném případě není Vanessa.

28.05.2022 5 z 5

Prázdniny za trest Prázdniny za trest Petra Langová

Krásný dívčí románek s pořádnou puberťačkou v hlavní roli :-)

27.05.2022 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Pro mě zatím autorky nejlepší knížka. Moc se mi líbilo, že Dan byl slušňák zatímco Emma v některých ohledech ranařka a v jiných pravý opak.
Příběh se četl v podstatě sám a vážnější nota mu seděla.

PS: takovým vlakem bych doopravdy ráda jela :D

22.05.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Po prvním dílu, který mě strašně zklamal, bylo tohle neuvěřitelné překvapení. V podstatě jednodenní záležitost, pár vážně vtipných scének a povedená dynamika mezi hlavními hrdiny.
Jen nečekejte nic originálního :D Prostě sexy roštěnka a bohatý bručoun.

20.05.2022 4 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

3,5 * ale zaokrouhluje se nahoru.
Kdyby byla knížka aspoň o třetinu kratší, bylo by to snad i na 5*, takhle jsem četla jen pro to, abych zjistila, co je to velké wau. A ano... bylo tam a bylo úžasné a ten konec byl naprosto skvělý.

04.05.2022 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Po zklamání ze Švýcarska jsem z Irska vyloženě nadšená, i když přiznávám, možná to bylo tím, že jsem strávila tři měsíce v Irské vesnici poblíž pobřeží. Atmosféra místa i pokrmy pro mě byly v knížce skvěle popsané.
Všechny postavy jsem si oblíbila i s těmi jejich nedostatky, líbilo se mi, jak rychle vyřešená byla nedorozumění, já to přehnané drama v knížkách vážně nemusím.
Pro mě to byl skvělý útěk od reality :-)

26.04.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Jasně, dalo by se to seškrtat a Poppy se dost opakovala... Ale i tak to bylo skvělé a já se vážně nemůžu dočkat pokračování...

24.04.2022 5 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Tak jo, bez mučení přiznávám, že hlavní důvod, proč se mi knížka tak moc líbila, spočíval v "obsazení" hrdinů a hrdinek z Čekanek. Když se tam objevila Lilian s Westcliffem, tak jsem si to neskutečně užívala, protože Kouzlo podzimu patří k mým nej.
Nechápejte to špatně, příběh Merrit a Keira nebyl špatný, Keir je totiž miláček a Merrit ho skvěle zvládala :D I zápletka se povedla, těch vtipných momentů tam byla taky slušná řádka, jen se obávám, že pro někoho nezasvěceného to asi až taková pecka nebude.

20.04.2022 5 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Zajímavý příběh, který si neudržel mou pozornost, ale byla jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Každopádně vývoj postav se opravdu povedl, jen mi tam vadila celá ta linka s dluhy otce a dealováním. Bez toho bych se obešla.

18.04.2022 3 z 5

Partie století Partie století Cathy Maxwell

Tak tohle je opravdu hezky rozjetá série. Pár hezkých zvratů, dobrodružství a pořádně zamilované...
Hlavně ten konec dává tušit dalším skvělým dílům, na které se už teď těším.

15.03.2022 4 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Strašně se mi líbila Nesta coby knihomolka "košilatých" románů a ten její vztah z domem! To byla prostě pecka :-)
Trochu jsem se bála, že když autorka udělá právě z Nesty hlavní hrdinku, že změní charaktery jiným mým oblíbencům, naštěstí se to nestalo.
Bylo tam pár skvělých zvratů, ale i tak bohužel musím říct, že místy byla kniha vyloženě rozvleklá.

Každopádně už se nemůžu dočkat, co si vymyslela pro Luciena, Azriela a Erise :D

11.03.2022 4 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Kdyby to nebyla erotika, tak dám asi míň hvězdiček... jenže v rámci žánru to nebylo špatné. Protože zápletka byla sice předvídatelná, ale erotické scény byly vzrušující... a o to přece jde, ne? :D

04.03.2022 4 z 5