Lexie321 Lexie321 komentáře u knih

Prvá lož Prvá lož A. J. Park (p)

Psycho.
Začiatok bol sľubný ale potom kapitoly s Alice boli ako za trest. Celkovo to jej nevyspytateľné spravanie mi dosť kazilo príbeh a ten koniec bol totálnym sklamaním zdravého rozumu. Neodporúčam.

30.05.2022 2 z 5

Na koho to slovo padne Na koho to slovo padne M. J. Arlidge

Kniha zase raz nesklamala. Zápletka bola napínavá a príbeh, človeka stihol dnu. Určite budem v sérii pokračovať.

30.05.2022 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

(SPOILER) Osobne si myslím, že kniha bola úžasná a zaslúžila by si oveľa vyššie hodnotenia. Prvá časť bola trocha chaotická aj keď od začiatku som typovala, že Vanessa a Nellie sú tá istá osoba.
Ale druhá a tretia boli brilantné od začiatku do konca. Štýl písania bol skvelý. Aj ked zápletka bola rovnaká ako od Liv Constantine Posledná Pani Parrishová, Manželka medzi nami mala v sebe niečo oveľa reálne a hlboké. Vanessa mi prišla veľmi ľudská a skutočná a s každou kapitolou som sa o nej dozvedela niečo nové, čo posunulo dej dalej. Epilog a vysvetlenie kto bola Emma bola skvelá čerešnička na torte.
Knihu určite odporúčam každému kto ma rad drámy ako aj psychológické thrillery!

29.05.2022 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Písanie bolo skvelé ako vždy ale samotný dej ma akosi nezaujal. Trocha som sa nútila aby som to dokončila. Podľa mňa zatiaľ najslabšia kniha od autorov.

29.05.2022 3 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Príbeh bol super, ale Pekné Dievčatá sa mi páčilo predsa len o trocha viac. Mala som pocit, že dej skočil veľmi rýchlo na záver. Aj ked kniha bola skvelá trocha chýbalo napätie.

29.05.2022 4 z 5

Zmiznutie Stephanie Mailerovej Zmiznutie Stephanie Mailerovej Joël Dicker

S knihou som bola nadmieru spokojná. Príbeh sa pekne a v dobrom tempe rozvíjal. Všetkých vyšetrovateľov som si obľúbila a dobre sa o nich čítalo. Určite si niečo od autora ešte prečítam.

28.05.2022 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Strhujúci príbeh. Každú stranu sa niečo dialo. Darby a Jay boli úžasné. Skutočne skvostný thriller.

27.05.2022 4 z 5

Posledná pani Parrishová Posledná pani Parrishová Liv Constantine

Kniha je fantastická. Štýl písania je hravý a ľahko vtiahne čitateľa do deja. Hoci som od Daphninej časti jednoznačne fandila jej, čítať Amber bola tiež zábava. Maximálne odporúčam!

27.05.2022 5 z 5

Tichá pacientka Tichá pacientka Alex Michaelides

Jediny dôvod prečo nedávam plné hodnotenie je že prvých 200 strán ma vôbec nebavilo. Musela som sa premáhať aby som otočila ďalšiu stranu. Potom ale nastal zlom a knihu som nevedela pustiť z rúk. Záver bol absolútne fantastický a kvôli nemu túto knihu určite odporúčam. Inde kde by knihe prospelo keby mala viac strán si myslim, že tejto by prospelo keby bola kratšia.

27.05.2022 4 z 5

Ak sa prebudí Ak sa prebudí Zoe Lea

(SPOILER) Je pravda, že obe postavy zažívali naozaj hrozne chvíle ale predsa len sa mi zdalo že Suzie na tom bola zo začiatku horšie a súcitila som s ňou viac aj keď potom prišiel ten šokujúci zvrat a všetkých mi bolo úprimne ľúto. Príbeh je pútavý a postavy reálne a ľudské. Páčilo sa mi ako sa pomaly odhaľovali veci aj keď kniha je skôr drama s prvkami záhady/krimi. Jednoznačne som cítila zadosťučinenie s Adamovim koncom! A som rada že záver ponúkol pohľad do budúcnosti postáv po tom všetkom. Maximálne odporúčam.

26.05.2022 5 z 5

Jeden musí z kola von Jeden musí z kola von M. J. Arlidge

Vrelo odporúčam. Zápletka bola super, kniha mala skvelé tempo. Krátke kapitoly spôsobili že sa čítala rýchlo a ľahko. Určite budem v sérii pokračovať.

26.05.2022 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha bola super ale od dokonalosti ju podľa mňa delili tie posledne 2-3 strany, ktore to aspoň pre mňa dosť pokazili. Kniha sa čítala ľahko, dej bol zaujímavý a postavy realne. Zvrat bol super ale ten koniec ma vôbec nenadchol.

25.05.2022 4 z 5

Terapeutka Terapeutka Helene Flood

Kniha bola zaujímavá ale niečo jej chýbalo. Osobne som typla nejaké veci už na začiatku a hlavná postava ma hrozne vytáčala. Každopádne príbeh bol dobre napísaný a kniha sa čítala rýchlo.

24.05.2022 3 z 5

Ľúbi ma, neľúbi ma Ľúbi ma, neľúbi ma M. J. Arlidge

Kniha je moja prvá z tejto série aj od tohto autora a určite si prečítam aj iné. Krátke kapitoly boli super. Kniha prekypuje napätím a jednoducho a rýchlo sa číta. Téma bola zaujímavá a postavy vyšetrovateľov ako aj Daisy skvelé. Vrelo odporúčam.

22.05.2022 4 z 5

Vidím ťa Vidím ťa Clare Mackintosh

Kniha bola napínavá a zaujímavá. Postavy boli skvelé. Záver aspoň podľa mňa bol nečakaný.

22.05.2022 4 z 5

Náboj - Minulosť každého raz dostihne Náboj - Minulosť každého raz dostihne Mary Louise Kelly

Kniha bola dobre napísaná. Napätie aj postupne odhaľovanie deja išlo sľubne. Niečo mi tam ale chýbalo. Čakala som nejaký šokujúci zvrat na konci ale nestalo sa. Osobne ma koniec veľmi sklamal a nebyť jeho dala by som o jednu hviezdičku viac.

21.05.2022 3 z 5

Miznúce dievčatá Miznúce dievčatá Lisa Regan

Úplná bomba. Josie bola ako postava skvelá. Príbeh plynul rýchlo a zmysluplne. Kniha bola skvele napísaná. Vrelo odporúčam.

21.05.2022 5 z 5

Pekné dievčatá Pekné dievčatá Karin Slaughter

Kniha sa čítala ľahko a rýchlo. Mala super tempo a žiadne aspoň pre mňa hluché miesta. Sestry boli zábavné a ich dynamika autentická. Samotný dej bol zaujímavý, napínavý a dobre spracovaný. Jednoznačne odporúčam pre nadšencov trilerov.

21.05.2022 5 z 5

Dievča A Dievča A Abigail Dean

Bohužiaľ sklamanie. Kniha mala veľmi veľký potenciál s nápadom a postavami ale bola napísaná trocha chaoticky a nezaujímavo. To, že minulosť a prítomnosť sa prelínali mi osobne nevadilo, nakoľko bolo jasné, čo je čo. Ale samotná kniha bola slabá. Môžno keby autorka išla viac do hĺbky aj ostatných postav a kniha by mala viac strán dopadla by lepšie.

20.05.2022 3 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Osobne ma kniha popravde trocha sklamala. Jednoducho zmizla je moja srdcovka a tak som čakala od autorky viac. Kniha sa čítala rýchlo ale záver bol dosť uponáhľaný. Každopádne záhada a dej to bol zaujímavý a možno ak by kniha mala viac strán bola by vynikajúca.

18.05.2022 3 z 5