LenZa28 LenZa28 komentáře u knih

Kiliánovo tajemství Kiliánovo tajemství Ester Davidová

Knihu jsem koupila dceři (9 let) a prožíváme u ní překrásné chvíle cela rodina. Nádherná, moudrá. Mám chuť ji darovat všem kolem nás. Věřím, že by z ní mohl být světový bestseller.

30.01.2020 5 z 5

Cesty duše v číslech a znameních Cesty duše v číslech a znameních Ester Davidová

Na knihu jsem se velmi těšila a věděla jsem proč. Kniha se mi velmi líbila, je to zas trošku jiné , čtivé, zajímavé, poutavé . Na mě sedělo velmi číslo spíše než znamení, ale pochopila jsme proč. Příběhy z praxe jsem hltala bez dechu. Nicméně dávám o jednu hvězdičku méně za to, že se text hodně opakuje a to například i hned za 2 odstavce, což mne nutilo zmateně listovat, byla jsem dezorientivaná, co už jsem četla a co ne. Jinak kniha pecka, velká poklona autorce. Děkuji

27.01.2020 4 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Moc jsem se na knihu po přečtení Reportéra (mmch pecka!!) těšila, ale bohužel se mi ani napopáté nepodařilo do knihy dostat a skončila jsem asi na 30. straně..

17.07.2019

O skrytých pokladech O skrytých pokladech Hana Katušťáková

Krasne, moudre pohadky. Radost je detem predcitat

29.08.2017 5 z 5

Očekávaná Očekávaná Kathleen McGowan

Tak moc tomu věřím! Nádhera, mám pocit, že jsem celý život čekala na tyto informace, které zapadaly jako dílky puzzle. Jsme křesťanka a kniha mne velmi zasáhla, hodně jsem se i naplakala. Děkuji autorce.. Podle mne se přepisují dějiny :-)

23.06.2016 5 z 5

Andělé bozi bohyně Andělé bozi bohyně Toni Carmine Salerno

Nadherne ilustrace s velmi konkretnimi sdelenimi.

19.02.2016 5 z 5

Diagnostika karmy 2 - Čistá karma Diagnostika karmy 2 - Čistá karma Sergej Nikolajevič Lazarev

Třešnička na dortu! Ale opravdu jak píše Andream..

03.02.2016 5 z 5

Cesta pravého muža Cesta pravého muža David Deida

Koupila jsem ji manželovi k svátku a nejdřív jsem myslela, že mi ji ošvácá o hlavu, ale dostala se mu do rukou v čas, kdy ji dokázal a chtěl pochopit, a tím se mu a celé naší rodině změnil razantně život. Ale přesně, jak píše St. Jimmy..

08.01.2016

Numerologie pro vaše dítě Numerologie pro vaše dítě Robin Stein

Není složité vyprpfilovat si dítě a nám to tedy sedí u obou dětí.. kniha o tom, v čem být důsledný a co u dítěte podprovat. Doporučuji.

08.01.2016

Racek Racek Anton Pavlovič Čechov

Krásné, Krásné, Krásné! Jsem nadšená. .

29.12.2015 5 z 5

Slib: intimní příběh z války Slib: intimní příběh z války Audrey Magee

Prvních pár stran jsem byla nadšená, hlavní postavy vtipné, příběh mi přišel dobrý nápad.. Cca 50.strana jsem znechucená knihu odložila, za hlavní postavy mě hanba fackovala, ale pořád jsem si říkala, je to z války, těžká doba atd. - po dvou dnech jsem teda z úcty autorky knihu zase otevřela a po 70.straně odkládám a nechci vidět. Námět asi dobrý, ale pro mě je to román plný hyenizmu. Jako člověku je mi zle.

21.11.2015

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Silný příběh, ze kterého mi bylo až (z rodinných důvodů) špatně, proto nemohu hodnotit hvězdičky.., ALE waaaaw- tak kràsně napsáno! Miluju metafory, připadám si pak strašně chytrá, že to chápu:-)) Smekám před autorkou.

28.05.2015

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

jo- na jednu stranu kniha plná mouder. Ale ta jsou bohužel zasazena v nanejvýš nudném kontextu příběhu. Byť jsou některé jeho knihy pro mne "biblí", tak tento žánr - ani nevím co napsat. V momentě, kdy mne příběh už malinko zaujal, to utnul jedním slovem. Jen z úcty k jeho jménu nepíšu, že je to brak :-/ Spolu s Vítěz je sám ukládám knihu na úplný konec knihovny.
Tož tak za mě..

10.05.2015

Červený stan Červený stan Anita Diamant

Bohužel pro mě byla kniha obrovským zklamáním :-( ačkoli filmy téměř nesleduju, měla jsem možnost vidět Červený stan a byla jsem okouzlena a velmi velmi jsme se těšila na knihu.. No, nechci urazit paní překladatelku (nejdřív jsem tedy myslela, že to snad překládal chlap a vůbec nepochopil "pointu"), ale mám pocit , že absolutně nevystihla slovní zásobu, vůbec to nepasovalo do kontextu a kniha pro mě neměla takové sdělení, jak jsem očekávala a které jsem přesvědčena, že v ní je. Budu doufat, že ji najdu ve slovenštině a načerpám z ní moudra, která do ní paní Diamant vložila.
Nehodnotím hvězdičky..

25.03.2015

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

nedocetla.nezvladla jsem ty pocatecni depky.Prekvapilo me to, Coelha miluju, ale na Veroniku jeste asi neni muj cas. Proto nehodnotim.

23.01.2015 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

za mne příliš.. příliš násilí, příliš dlouhé a několikrát jsem se zamyslela nad autory, jak se můžou vžít a vlastně vymyslet tolik násilí. Obzvlášť scény s dětmi.. Určitě se knize obloukem vyhnu ( a to jsem vyrostla na Deaverovi), ale dávám 3hvězdy za to, že to "nakonec dobře dopadlo" - aspon že tak. Styl psaní, vajdřování, se mi taky líbil

21.09.2014 3 z 5

Desátá Múza Desátá Múza Zora Beráková

Hezky napsáno, ani jsem netušila, že čtu reálný životopis.. Poutavé, oddechové.. Proč ne :-)

19.08.2014 5 z 5