LenkaWal LenkaWal komentáře u knih

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Moc hezká kniha. Navzdory tomu, že jediný děj je opravdu jen ten sex, tak je těžké se od ní odtrhnout. I když některé části mi přišly až parodické.

05.09.2014 4 z 5

Jack Black v akci aneb Loď plná lupičů Jack Black v akci aneb Loď plná lupičů Carol Hughes

Nádherná knížka. Je napsaná pro děti, ale neurazí ani dospělého. Je to krásně napsané a postavy jsou sympatické. Vřele doporučuji. ;-)

25.07.2014 5 z 5

Právo zabíjet Právo zabíjet Paul Lindsay

Souhlasím s předchozím hodnocením. Knížka je ůžasná, i když vážně děsí, že se opravdu takové věci dějí. Ale přečetla jsem ji ani ne jedním dechem, ale doslova bez dechu :-)

Vzdálená ozvěna Vzdálená ozvěna Val McDermid

Moc dobrá knížka napínavá a překvapivá. U mě to sice není nic neobvyklého, ale nevěděla jsem kdo je vrah až do konce.

Přirozená dívka Přirozená dívka Carl Hiaasen

Mě se teda knížka opravdu líbila. Začátek byl slabší, ale pak už to bylo opravdu zajímavé.

Mumie se vrací Mumie se vrací Max Allan Collins

Výborné, stejně jako jednička. Sice jsem viděla film první a věděla jsem jak to dopadne, ale když umřela Evelyn, tak padlo za oběť spoustu kapesníků. Je to krásně napsané.

Mumie Mumie Max Allan Collins

Knížka mě naprosto dostala. Nejprve jsem viděla film a tak když jsem objevila knihu, musela jsem ji mít. Je to opravdu nádhera. Četla jsem ji několikrát a teď už přemýšlím, že se do ní zase pustím.

Záchranáři Záchranáři Samantha Glen

Opravdu velice zdařilá knížka. Nenudila jsem se ani na chvilku bylo to napínavé a velice dojemné. Sjela jsem ji už dvakrát a určitě ne naposledy.

Labyrint Labyrint Kate Mosse

Zajímavá a hodně čtivá knížka. Moc zajímavé mi přijde i to prolínání minulosti a přítomnosti. Jak jsem se začetla, nemohla jsem se odtrhnout.

07.07.2014 4 z 5

Pražský rozparovač Pražský rozparovač Jan Bauer

Nejprve jsem se nemohla začíst, odložila jsem tu knihu asi třikrát.
ale nakonec jsem ji dočetla a ten konec stál za to. Dokonce mi přeběhl i
mráz po zádech.

28.06.2014 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Výborná kniha. Také moje první od Agathy, přečetla jsem ji jedním dechem. Upoutala mě hned od začátku do konce. Vřele doporučuji každému.

19.05.2014 5 z 5

Adventní kletba Adventní kletba Vlastimil Vondruška

Vynikající

18.05.2014 5 z 5

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Fantom opery je nejkrásnější a nejdojemnější příběh co jsem kdy četla. Nemohla jsem se odtrhnout. Je to má srdcovka. A posedlost ; )

02.04.2014 5 z 5