Lenda777 Lenda777 komentáře u knih

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Další dva díly už jsou na světě, tak šup sem s nima! :D

15.02.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

(SPOILER) Paradoxně jsem ji četla jako jednu z posledních. Hunter s Garciou se velice vtipně pruděj navzájem, což jsem si náramně užila. Jednu hvězdu srazím za tu díru v logice. To mi jako Carter chce namluvit, že to všechno zvládla ta ženská sama? Tahat těla a tak?

11.02.2022 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

(SPOILER) Tak je to jasný, Josie jsem naprosto propadla, u vzpomínek na její dětství jsem cítila čiré znechucení. Už jen čekám, kdy to s Noahem dají dohromady. A nezbývá než doufat, že pokračování u nás vyjde co nejdřív, protože jinak zešílím. :)

11.02.2022 5 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Prokousávám se tím už hodně dlouho. Některé povídky jsou výborné, jiné spíš "meh".

15.10.2021 3 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Moje nejoblíbenější od Kinga.

15.10.2021 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Kniha skvělá, atmosférická, nemám co vytknout... Jen ten konec. Natahovanej jak nudle, uf.

15.10.2021 3 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

No... Horor to moc nebyl, ale pokračování o Clare a Dorranovi bych si přečetla s chutí.

15.10.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

(SPOILER) Tohle mělo šťávu. Hrozně mě baví díly s Lucienem,on je záporák jak fík. Garcia je prostě zlato, bez něj by to nebylo ono. Konec mezi Tracy a Hunterem mi zlomilo srdce stejně jako jemu.

06.06.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Hodně temný díl. Nemohla jsem se do toho ale začíst, takže netrpělivě čekám na další knížku.

28.05.2021 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Podle mě nejlepší díl, hrozně mě to bavilo. Změna prostředí tomu jenom prospěla a nemůžu se dočkat dalšího dílu s Lucienem.

28.05.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

(SPOILER) Právě dočteno. Garcia tentokrát dostal víc prostoru, což je fajn. Erika byla hrozná frnda, skoro jsem si přála, aby to nepřežila.

28.05.2021 5 z 5