lenamor lenamor komentáře u knih

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Vlažný začátek, super obsah a vlažný nečekaný konec. Kniha, kterou začnete žít a nemůžete přestat, dokud ji nedočtete ale zároveň jste nešťastný, že je konec. Výborná kniha

30.07.2016 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Zajimavy pribeh, ve kterem autor vytvoril vlastni svet. Velmi me nadchl i vytvorenim nekolika jazyku. Kniha se snadno cte a je velice poutava. Tuto knihu psal autor ve svych 15ti letech. Skvela kniha

26.06.2016 5 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Nejhorší na této knize je, že budu muset čekat minimálně dva roky na pokračování a přemýšlet, co si Martin vymyslí za strhující pokračování. Perfektní kniha

09.06.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Vtipna a čtiva kniha pro zasmatí. Jen tak dal

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Vyborna knizka u ktere jsem se opravdu zasmala

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Kvalitni motivacni kniha. Diky dobremu zpracovani vas kniha nakopne a tak sem si i ja zalozila buzer listek atd.po chvili jsem zjistila ze prokrastinuji v docteni knihy a rychle ji docetla. Urcite vhodna kniha pro lidi, co potrebuji nakopnout a zamyslet se nad sebou

Samec Samec Alice Clayton

Vtipně napsaná kniha, kterou jsem přečetla za jedno odpoledne. Odpočinková četba u které víte, jak příběh dopadne..

21.04.2016 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Výborně napsaná kniha která zaujme od začátku až do konce. Netušila jsem že mě budou bavit technické pasáže. Film jsem neviděla, každopádně kniha stojí za to.

18.02.2016 5 z 5