Layyen Layyen komentáře u knih

I kdyby z toho všeho byla pravda jen půlka, tak mi to hodně změnilo náhled na dění za 2.sv.války.. určitě kniha k zamyšlení.

Nezapomenutelná četba..

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

celkem zajímavý pohled na svět herců, ač autorka občas z herectví dělá hrozně těžký zaměstnání (co maj řikat doktoři, autobusáci atd..) každopádně srandovní, a oddychová četba, ke knize jsem se dostal náhodou a nelituju času.

10.06.2018 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Mnohem lepší než filmové zpracování, napínavé.

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Srandovní kniha o tom jak na svět koukají fifleny :) na oddych stojí za to přečíst :)

10.06.2018 4 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Vyborny zazitek do posledni chvile, opravdu bych Joeovi pral stastnej zivot s Love.. :)

21.05.2018 4 z 5

Adresát neznámý Adresát neznámý Kathrine Kressmann Taylor

netypické dílo, které zaujme svou hrubostí ke konci..

16.05.2018 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

poslouchal jsem audioknihu v autě a s nedočkavostí jsem se těšil na další jízdu.. opravdu napínavý příběh :)

16.05.2018 5 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

výborná tak jako většina knih od Jamese Rollinse :)

15.05.2018 5 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

spíš slabší díl z jeho tvorby

26.04.2018 3 z 5

Syn větru a prsatý muž Syn větru a prsatý muž Josef Formánek

Výborný příběh, srandovní, poutavý.. člověk se nenudí..

25.04.2018 4 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

zajímavej náhled do duše alkoholiků

25.04.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Vzhledem k tomu kolik na tuhle knížku bylo reklam, byla fakt dobrá... Zezačátku člověk vůbec netušil co a jak s čím souvisí, ale postupně se to celý začlo proplejtat, a rozplejtat :) určitě jeden z nejzajímavějších kousků roku 2015...

08.06.2016 5 z 5