kukoviky kukoviky komentáře u knih

Rozchodové řízení Rozchodové řízení Petr Procházka

Naozaj prekvapivo skvelé čítanie, odporúčam. Teším sa na ďalšiu knihu :-)

08.10.2023 5 z 5

666 duší 666 duší Emily D. Beňová (p)

Mne sa kniha veľmi páčila. Celkovo sa mi páči autorkin štýl písania. Je pre mňa taký svieži, pekne plynúci. Nebolo to inak ani v tomto príbehu. Knihu som prečítala za pár hodín a teším sa na pokračovanie :)

A k tomu "originalu". Neviem si predstaviť u žiadneho autora, že by mal vôbec čas čítať iné knihy kvôli inšpirácii a písať potom svoju vlastnú. A ak by to niekto robil, dlho by mu to predsa nemohlo vydržať. Tak sa nedá písať. Skôr musí byť pre nich veľmi stresujúce niečo písať a rozmýšľať, či náhodou to už niekde nebolo. Ja by som radšej nečítala žiadne knihy ako autor. Alebo aspoň iný žáner :D

14.09.2021 5 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Naozaj je to čítanie pre mladé dievčatá, sexuálne scény a pod. záležitosti tam nehľadajte - preto sa kniha poväčšine aj predáva v kategórii romantika pre mladých :-) Ale mne sa kniha veľmi páčila, pripomínalo mi to mňa a mojich rodičov, vedela som sa do hl. hrdinky úplne vcítiť a pochopiť ju a to mám už 40 a pripomenula mi moju mladosť :-D Štýl písania tejto začínajúcej autorky bol pre mňa prekvapivo veľmi svieži a plynulý ani mi nevadilo, že sa opakovali kapitoly len z iného uhlu pohľadu, naopak, sa mi to páčilo :-D Dúfam, že autorka ešte niečo napíše :-)

15.07.2020 5 z 5

V zajetí zimy V zajetí zimy Naomi Novik

Prekrásny príbeh. Nemohla som sa odtrhnúť. Dievčatá nižšie v komentoch napísali presne všetko to, čo som mala na jazyku, len by som sa opakovala :-)

16.04.2020 5 z 5

Mrtvý lotr Mrtvý lotr Pavel Korněv

Skvele a fakt je dobre, ze to vydava FP, nie ze len maju dobry vyber, este k tomu nemusime rok cakat na dalsie vydanie. Tak sa uz tesim na pokracovanie :)

26.03.2020 5 z 5

Ardónia – svetlo a temnota Ardónia – svetlo a temnota Petronela Stachová

Autorka vytvorila krasny fantasy svet. Milujem knihy so stastnym koncom :-) Od sameho zaciatku z nej isla taka dobrota a laskavost, kde hl. hrdinovia su hl. hrdinami a zlo je zlo a nic dalsie medzi tym nie je. Keby sme aj my ludia mali take ciste charaktery :-D autorka musi byt fakt skvela osobka :-)

31.07.2019 5 z 5

Karmadontova šachovnice Karmadontova šachovnice V. Mahaněnko (p)

Ja som bola tak nastvana tym koncom, ze som zacala pokracovanie citat v anj. A som nastvana este viac :-D chudak chlapec, komu ma verit - manipulovany z kazdej strany. Fakt som zvedava, ako to cele dopadne a ci sa zo vsetkeho Mahan vymota.

05.05.2019 5 z 5

Vita nostra Vita nostra Sergej Djačenko

Úžasné!!! Nemohla som sa od knihy odtrhnúť. Čítala som ju každú voľnú chvíľu, minútu, sekundu... :-D V originále by to bol určite ešte oveľa lepší zážitok, ale azbuku by som nedala :-)

16.09.2018 5 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Toto bolo pre mna nieco hrozne. Este v ziadnej knihe mi nebola hl. hrdinka natolko nesympaticka a odporna, ze som kvoli nej ani knihu nedocitala. Tolko pretvarky a klamstva v jednom cloveku, to som este v knihe nezazila. Mam rada pozitivnych hrdinov, ale toto vytvorene cudo tu, no katastrofa. Este teraz sa mi v keseni nozik otvara, ked si na nu spomeniem. By som ju jednoducho prehla cez koleno a riadne vytrepala po zadku, aby sa spamatala :-D

21.08.2018 odpad!

Tri temné koruny Tri temné koruny Kendare Blake

Skveleeeeeee :-D Myslela som si, ze to bude nieco na antihrdinsky styl, ktory je teraz v kurze, ale autorka ma prekvapila. Knihu som citala a nikdy netusila co sa moze stat na druhej strane, lebo sa mohlo stat cokolvek. Teraz cakat na pokracovanie :-/

18.06.2018 5 z 5

Brána času Brána času Cecilia Randall

Ja som nahnevana a sklamana!!! Toto nie je LitRPG a nema to s tymto zanrom nic spolocne. Nechapem, asi ti co urcuju co je litrpg, litrpg nikdy necitali, lebo by to nikdy tak ohodnotit nemohli. Dufam sa ostatni nedaju nabalachat tak ako ja :-/

29.05.2018 3 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

To bola parada, precitana za jeden den :-) Veruze som dobre nakupila :-)

19.12.2017 5 z 5

Rudý úsvit Rudý úsvit Pierce Brown

Skvela kniha, velmi som sa tesila na pokracovanie.... Ale to ze nebude, lebo nebol o tuto knihu velky zaujem - mala predajnost. Nechapem tomu, kadejake blbosti maju uspech, som sklamana

18.09.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nádhera. Teším sa na ďalšie pokračovania ako kopu ďalších čitateľov. Na to, ako bude hl. hrdinka dospievať, bude sa meniť a dotvárať jej vzťah s kapitánom... Veľmi sa teším, aké ďalšie prekvapenia pre nás autorka chystá. Som jednoducho celá natešená :D

01.02.2017 5 z 5