Kučí84 Kučí84 komentáře u knih

Bez frází Bez frází František Suchan

Opět skvěle napsané jako celá série Bez frází. Člověk se z příběhů může hodně inspirovat. A prevedsim pozná "slavné " osobnosti úplně z jiné stránky.

25.12.2023 5 z 5

Bez frází 3 Bez frází 3 František Suchan

Naprosto skvele napsana kniha. Pribehy znamych sportovcu, ktere Vas pohlti a zaroven Vas muzou motivovat.. uz se tesim na dalsi dily :-)

16.03.2023 5 z 5

Já a moji synové Já a moji synové František Kaberle

Kniha moc dobre napsana. Prekvapilo me v ni i spousta zajimavych faktu z historie hokeje. Dobra cast byla i pohledy obou synu na ruzne temata :-)

23.11.2022 4 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Kniha ma hlavne uzasne fotografie z mist, kam se clovek jen tak nedostane. Nejvice pobavily rady na co si dat v jakych mistech pozor :-) jinak ale u nekterych mist to neni tak popsane, takze se clovek obcas ztraci.. ale celkove dobra kniha s velmi osobitym stylem psani :-)

16.10.2022 4 z 5

Poznej sám sebe Poznej sám sebe Jiří Kuchař

V knize se mi libilo spojeni sportu s dusevnem. Ale u nekterych kapitol jsem se ztracel. Celkovy dojem je ale pozitivni a neco si snad z knihy zapamatuji :-)

20.09.2022 3 z 5

Princ a chuďas Princ a chuďas Mark Twain (p)

Kniha je starší verze, princ a nuzák.. hodne archaismy a vysvetlujici praktiky tehdejsi vlady krale Jindricha VIII. Napr.Vypraskany hoch... Sice znamy dej knihy ale za jine doby. To me bavilo nejvic :-)

13.08.2022 4 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Kniha se dobre cetla, nejvice bavilo stridani kapitol z pohledu muze a zeny.. eroticke sceny taky celkem pikantni. Jen kriminalni dej trochu neprehledny.

23.07.2022 3 z 5

Odložím to na zítra: Jak si zorganizovat život bez zbytečného organizování Odložím to na zítra: Jak si zorganizovat život bez zbytečného organizování Sascha Lobo

Chvilemi me knizka tolik nezaujala.. ale nektere citaty a kapitoly stoji za to si knihu precist.

06.07.2022 2 z 5

Povídky a jedna báseň Povídky a jedna báseň Zdeněk Svěrák

Skvela kniha s povidkami a v neposledni rade hodne povedenou basni. Asi nejlepsi povidky pro me byly Okenko a Tramvajacek. Kniha, ktera me pobavila ale i zaujala pribehy...

04.04.2022 4 z 5

Mise Haiti: Pět měsíců s Lékaři bez hranic Mise Haiti: Pět měsíců s Lékaři bez hranic Tomáš Šebek

Pro me jiz 3.kniha od T.Šebka a opet vyborne pocteni. Nejvic me na tom bavi ten kontrast nekdy neuveritelnych a straslivych nehod,ktere Tomas proklada svymi postrehy o zvyklostech mistnich a nevsednich zazitcich i mimo operacni saly..

03.06.2021 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Detektivka,ve ktere jsem se obcas ztracel v postavach a pak tim padem na zaver kdo je vlastne tim vrahem :-) ale asi od pulky knihy me dej celkem pohltil..

16.04.2021 4 z 5

Muž, který kradl rukopisy Muž, který kradl rukopisy Giacinta Caruso

Moje prvni detektivka :-) nejdriv jsem se v deji trochu ztracel ale od pulky knihy me dej vice zaujal.. Asi to neni nejpropracovanejsi detektivka,ale jako oddychovka tato tenka kniha dobre poslouzi :-)

06.03.2021 3 z 5

Emoční kód – Jak uvolnit vaše uvězněné emoce a dosáhnout dobrého zdraví, lásky a štěstí Emoční kód – Jak uvolnit vaše uvězněné emoce a dosáhnout dobrého zdraví, lásky a štěstí Bradley Nelson

Hodne inspirujici kniha. Doplnena o zajimave pribehy,ktere v podstate vidame kolem sebe..

24.02.2021 4 z 5

Můj táta byl : cenzurováno Můj táta byl : cenzurováno Ivan Hlinka

Skvely pohled na legendu ceskyho hokeje jako na hrace,trenera a hlavne i normalniho cloveka. Zaroven desive, co lidi dokazou udelat pro svuj vlastni prospech...

09.01.2021 5 z 5