kuceju kuceju komentáře u knih

Bible Bible neznámý - neuveden

Člověk jenž nezná a nemá Ducha svatého, z této knihy nemůže mít zdaleka takový požitek jako dítě Boží. Velká škoda...

14.12.2013

Celkem zábavná kniha. Nejvíc se mi líbil dům strejčka Montaguea....=D

05.12.2013 3 z 5

Školák Kuba a děda Stýblo Školák Kuba a děda Stýblo Miroslav Kala

Pěkná dětská kniha, čteno ve škole ve 3. třídě.

23.11.2013 3 z 5

Otec Vendelín a čtyři raubíři Otec Vendelín a čtyři raubíři Helga Mondschein

Hezká knížečka. Četla jsem ji ve třetí třídě a pořád se mi zdá pěkná. Tenkrát bych dala asi 5*, ale předtím jsem nečetla tolik knížek, takže jsem neměla jak posuzovat.

23.11.2013 4 z 5

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

Ne, toto fakt ne. Absolutní nuda a většinou jsem se spíš smála než se bála. Tak trochu nepovedené příběhy.

23.11.2013 1 z 5

Legenda o Kožešince 1 - Výprava do neznáma Legenda o Kožešince 1 - Výprava do neznáma Isobelle Carmody

Krásná kniha - originální nápad

23.11.2013 3 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

A jen tak pro zajímavost, myslím si, že třetí díl většinou bývá nejhorší. Ale to je jen můj malý postřeh, a nebývá to tak vždycky..

23.11.2013 4 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

Naprosto souhlasím s ~.Lucy.~. Kelsey a Ren byli fakt úděsní. Jen Kišan byl zlatíčko..

16.11.2013 4 z 5

Poslední z létajících pirátů Poslední z létajících pirátů Paul Stewart

Ti bručivědi jsou tak sladcí!

13.11.2013

Eragon: Průvodce po Alagaësii Eragon: Průvodce po Alagaësii Christopher Paolini

Hezky zpracovaná kniha, ale nic úžasného zase ne. Celkově nemám průvodce moc ráda. V celém Eragonovi je to popsáno a zpracováno lépe. Já prostě dávám přednost dějovým knihám. ale jsou tam super přílohy. XD

12.11.2013 3 z 5

Obležení Obležení Kathryn Lasky

Já ji četla s tím, že je to Obléhání, ne Obležení, ale asi je víc vydání. Jinak moc pěkná knížka, těším se na další díl.

Kočky - síla a elegance Kočky - síla a elegance Renate Jones

Naprosto souhlasím s MAYLIE. Krásná, přehledná a jsou v ní všechny informace, které potřebujete vědět.

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Jediné co mě zaujalo, byla ta obálka...zkrátka, nelze soudit jen podle obalu...

29.10.2013 1 z 5

YOUCAT - Katechismus katolické církve pro mladé YOUCAT - Katechismus katolické církve pro mladé kolektiv autorů

Krásný, přehledný, roztomile ilustrovaný a poučný katechismus pro začátečníky. Opravdu hezky zpracovaný, takže jsem četla s chutí. Doporučuji nejen začátečníkům ve víře.

Přítel z nejmilejších Přítel z nejmilejších Michaela Hrabětová

Hezká knížka pro děti. Byla to moje první vlastní přečtená knížka. Pokud hledáte nějakou pěknou knížku pro děti, tak byste měli sáhnout po téhle.

29.10.2013 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Celkem dobrá oddechová kniha. Ale přiznávám, že se mi líbila, protože jinak bych ji nepřečetla za jedno odpoledne. =P

26.10.2013 4 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Nechápu co tady všichni řešíte. Dokázali byste napsat takovou knížku ve dvacetidvou letech? Dost o tom pochybuji. Lidé, kteří říkají, že Brisingr je nudný a že ho nedokážou dočíst je jen důkaz, že neumí dočíst pořádnou knihu a že se (většinou) vyžívají jen v takových těch amatérských detektivkách, slaďoučkých románech, komiksech, upířích deníčcích a jiných knižních bracích. V poslední době bohužel už jen málo lidí dokáže ohodnotit kvalitní četbu. Prosím, neberte to osobně.

Já si myslím, že Brisingr je opravdu dobrá četba a musím říct, že Paolini se překonal...

23.10.2013 4 z 5

Nejlepší ze všech sedmi.