Kočky - síla a elegance

Kočky - síla a elegance https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139486/kocky-sila-a-elegance-139486.jpg 5 11 5

Velká celobarevná publikace obsahuje podrobné a fundované informace. Popisuje schopnosti koček, teritoriální chování, kočičí komunikaci, vývoj koťat, trendy moderní výživy, trénink s klikrem, systém odměňování, problémové chování a terapii. Nechybí ani praktická kapitola o zdraví koček a přehled plemen.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Knižní klub

Kosmos Handbuch Katzen

lucie.8
05.12.2017 5 z 5

Praktická kniha do domácnosti s kočkou. Najdete v ní přehled kočičích plemen (s popisem vzhledu i povahy), rady do prvních dnů kotěte v novém domově nebo při problémovém chování, i informace o kočičích nemocích a způsobech první pomoci.
EDIT: asi se mi díky této knize podařilo odnaučit kočku brousit si drápy o křeslo (a to má hned vedle obrovské škrabadlo), už tři týdny jí při tom nikdo nechytil :)

Denitek
13.05.2015 4 z 5

Hezká knížka pro milovníky koček, přehledná a srozumitelná i začátečníkům v chování těchto pokladů :-)

May
22.04.2015 5 z 5

Zatím asi nejlepší "kočičí" kniha co jsem četla. Vhodná zejména pro začínající chovatele a obzvlášť pro ty, kdo zvažují zda si kočičku pořídit :-)

kuceju
29.10.2013 5 z 5

Naprosto souhlasím s MAYLIE. Krásná, přehledná a jsou v ní všechny informace, které potřebujete vědět.

Maylie
25.08.2013 5 z 5

Moc pěkná, přehledná a informacemi nabytá kniha o kočkách. Vše, co jste dosud o kočkách nevěděli nebo se chtěli dozvědět, najdete zde. Pěkné fotky, zajímavé články a kapitoly. Vřele doporučuji, jinou už potřebovat nebudete.